Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Green fox academy vélemény?

Green fox academy vélemény?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen téma van gyik-on, de szeretném kérni, hogy csak olyanok írjanak (akár negatív, akár pozitív választ) akinek valami tapasztalata is van róla. Megéri egy ilyen képzés? 19 éves fió vagyok, és érdekelne, hogy gimi után érdemes-e elmenni, egy ilyenre vagy nem? nem azt várom el tőle, hogy megtanítsanak ott programozni, hanem hogy az önszorgalmam kicsit erősítse, és el tudjak úgí hellyezkedni, hogy igenis a saját tudásom elég például egy célnek.

vagy esetleg lenne itt egy másik is:

[link]


mi ezekről a véleményetek?



2021. szept. 26. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Van egy rossz hírem. Téged még a grűne fuxhoz se fognak fővenni.
2021. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Ismerem GreenFox-os srácot, beletett minden időt energiát, elhelyezkedett, dolgozik. Ha te is bele tudod tenni, akkor lehet értelme. Amúgy nem csak ez, de a többi hely se rossz, A&K-s ismerősöm is van, ő is szépen elhelyezkedett utána. A titok az, hogy értelmes képzés legyen, min. 1 éves, és hogy beletegyél annyi szorgalmat, amennyit csak tudsz. OKJ-ra nem mennék, az időpocsékolás.
2021. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez a debreceni amit linknek beraktam az jó lehet? Úgy gondoltam, hogy gimi után oda mennék, onnan meg hátha el tudnék hellyezkedni.
2021. szept. 27. 21:46
 4/14 anonim válasza:
60%

Ezekkel általában az a baj, hogy 1 év alatt nagyon intenzíven megtanítanak valamire, ami nem rossz, de gyorsan elavul.

Egy főiskola/egyetem kisebb intenzitással tanít, és jóval több a felesleges "sallang" viszont az értékes dolgok, amiket tanulsz lassabban avulnak el.

Szerintem az ideális egy fősuli/egyetem és mellette felszedni a naprakész tudást.

2021. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

"Egy főiskola/egyetem kisebb intenzitással tanít,"


Majd egyszer próbáld ki.

2021. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Neked kérdező, ha nagyon spórolni akarsz az idővel, akkor a felsőfokú szakképzés az ideális. Ez csak négy szemeszter és valódi IT szakember válik belőled. Ráadásul van esély rá, hogy később beszámítással diplomát szerezz.

Minden mással csak rá fox baxni.

2021. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
68%
5-ös: 4-es vagyok, és 2 diplomám van 2 egyetemről és mind a 2 mellett dolgozam végig (félreértések elkerülése végett nappali tagozaton voltam mind a 2-n).
2021. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

"Minden mással csak rá fox baxni."


Hát ezzel sok ismerősöm nem értene egyet, akik 1 év után elhelyezkedtek és utána mentek egyetemre, ha éppen volt kedvük (mert az elhelyezkedéshez nem kellett!).


Ideje lenne 2021-ben már lerakni ezt a mániát, hogy a diplomától leszel valaki és nem a tudástól. Unalmas.

2021. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"mert az elhelyezkedéshez nem kellett"


Nem hát, újabban utcaseprőket is átképeznek.

Nyilván te is az lehettél korábban.

2021. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Sértegethetsz ismeretlenül, engem abszolút nem érdekel. Ebben dolgozom közel 4 éve, és most mentem egyetemre nemrég. Nem azért, mert kell, hanem mert érdekel. És igen, rengeteg hozzám hasonló kollégám van. Olyanok is vannak, mint te, csak velük nem barátkozom, mert nem szeretem az ilyen lenéző embereket. Semmivel sem vagy több, mert fordított sorrendben tanultál, és ha ezt nem érted, akkor csak sajnálni tudlak, mert saját magadnak okozol rossz érzéseket, ok nélkül.
2021. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!