Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet hirdetést feltenni...

Hol lehet hirdetést feltenni programozás beadandóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, a pokolban fogok megégni, de szükségem lenne valakire, aki C-ben egy összetettebb programot megír. 3 hete(m) van rá. Természetesen fizetnék érte, de az egyetemen senki nem mondja el, hogy ki csinálja meg neki...:D Sad. Szóval nem tudom, hardveraprón megérné meghirdetni? XD

2021. nov. 15. 19:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2021. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Csak aztán nehogy nekem akard majd beadni azt a Progi1 -es beadandót! ;)

Tudod.... lesz code review, ahol belekérdezek majd ebbe - abba, s, ha nem érted és nem tudod egészen pontosan elmagyarázni, hogyan működik, s mit is csinál a programod, akkor ..... nos, erről írtam a beadandó feladat kiírásában.


Egyébként, már, ha ez jelent neked bármit is, szégyellheted magad!


Egyáltalán, minek jöttél erre a szakra?


Vagy majd egy állásinterjún is csalni fogsz? S, ha valahogy sikerül, akkor majd a munkádat is kiszervezed? De akkor miből fogsz megélni, ha másnak fizetsz.... és még megannyi kérdés...

2021. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Mégis mi a feladat, hátha valakinek megjön a kedve megcsinálni és ha szerencséd van, még az is lehet, hogy ingyen megteszi.
2021. nov. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

"a pokolban fogok megégni"

Dehogy.

Simán csak egy csaló leszel, meg egy csapnivaló "szakember", akinek a végzettsége mögött nem lesz valódi tudás. Aztán jobb esetben sehová nem vesznek fel informatikusnak, rosszabb esetben pedig felvesznek, és hozzájárulsz a szakma további hígulásához.

Nem írtad, hogy milyen szakon vagy, de gondolom, erősen kapcsolódhat a programozáshoz. Ez esetben pedig nem gondolod, hogy talán pont az alapokat nem kéne kihagyni? Nem, ne mondd azt, hogy majd később bepótolod, mert nem fogod.

2021. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írtad, hogy milyen szakon vagy"


Nem biztos persze, de nagyon könnyen lehet, hogy mérnökinformatikus.


Van úgy 150 hallgatóm a Programozás 1 kurzuson (ahol C-ben tanulnak programozni), s ennek a tárgynak a beadandója kapcsán elő szokott fordulni ilyen - olyan huncutság, de épp erre van a code review, ahol - úgy egy héten keresztül - mindenkit kb 20 - 30 percig "nyaggatok", s elég hamar ki szokott derülni, ha a tudása és a beadott projektje nem korrelál.


Ha nálam van az illető, akkor duplán szégyellheti magát, mert egyfelől a beadandó feladat kacsán megírandó függvényekből annyi, amennyiből már egy elégséges / közepes összejön (ha érti is őket) megtalálható az általam írt kb 300 oldalas jegyzetben (csak át kellene rágni), másfelől pedig, most, hogy kiírtam a feladatot, több, mint három héten keresztül heti szűk 20 órán keresztül, melyek eddig előadás és gyakorlatok voltak elérhető vagyok személyesen is és online is, ha valaki konzultálna, segítséget kérne, stb...


Akadnak is pár ember, s pár kérdés, elakadás minden napra.


Plusz: nem kötelező azt megoldani, amit kiadtam, egészen nyugodtan hozhatnak saját ötletet is, csupán annyi a feltétel, hogy a komplexitása el kell, hogy érje az általam kiötlött feladatét.

2021. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Jav: Akad is pár ember...
2021. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"de az egyetemen senki nem mondja el, hogy ki csinálja meg neki"

Ezt egyébként nem értem. Olyan egyetemre jársz, ahol a hallgatók kivétel nélkül kiszervezik valakinek a házijukat? Nekem ez elég hihetetlennek hangzik.

Esetleg gondoltál már rá, hogy azért "nem mondják el", mert ők csinálták?

2021. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Gondolom, akikkel ő lóg, azok egyike-másika lehet, hogy kiszervezi.
2021. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyébként az a szomorú, hogy van erre a tevékenységre nem csak kereslet, de szolgáltató is elég szép számban.

Akár szakdogát, diplomamunkát is írnak, jó pénzért.

2021. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
"Van úgy 150 hallgatóm" alfafa ez melyik intézmény?
2021. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!