Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet hirdetést feltenni...

Hol lehet hirdetést feltenni programozás beadandóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, a pokolban fogok megégni, de szükségem lenne valakire, aki C-ben egy összetettebb programot megír. 3 hete(m) van rá. Természetesen fizetnék érte, de az egyetemen senki nem mondja el, hogy ki csinálja meg neki...:D Sad. Szóval nem tudom, hardveraprón megérné meghirdetni? XD

2021. nov. 15. 19:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, ki az a C.Z. De tényleg.


"alfafa vagy más labvez"

Rajtam kívül nincs más. Én tartom - a levelezősöket leszámítva - az előadást és az összes gyakot is. :)


Szóval, ha történetesen nálunk "tanul", akkor nem fog tudni kikerülni.

2021. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#21

CZ BME-n tartja a tárgyat. Azért volt hülye tipp, mert te csak 150 embert mondtál, miközben CZ általában 3-400 embernek tartja.

2021. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%

#20-as vagyok.

C.Z a BME-n tanít prog1-et infósoknak (generous god), és jellemzően itt szoktak a gólyák próbálkozni. Covid alatt rengeteg ilyen kérdés volt, jellemzően házi leadás előtt vagy (p/pp)zh előtt :D. Pedig nem is sejtik, hogy ez mekkora alapot ad majd később. Ahol van prog 1 ott nyílván több is , a számozásból adódoan :D.

Az komoly úgy, hát akkor az fájni fog neki, ha valóban ott tanul. Aki progot tanít az jó ember, alfa for president :)

2021. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"C.Z a BME-n tanít prog1-et infósoknak"

tanított...

pontosabban labort lehet tart még de az előadásokat Kohári Zsolt és Pohl László tartja (forrás: [link]

2021. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Biztos, hogy nem csak tanított mert ő a tárgyfelelős(szerintem,bár közöm se van/volt hozzá, villanyos vagyok). Egyébként a TAD-ok nem mindig fedik a valóságot (sajnos).

Mindenesetre, ha nem ő tanítja az wakanda végét jelenti.

2021. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

BME Programozás 1 házi?


Ha tudsz még specifikációkon módosítani, amit kb 6. héten kellett leadni úgy tudnék segíteni, hogy elküldöm az én régi házimat, amivel átmentem.


Van plágium vizsgálat, de szerintem csak évfolyamon belül. Nem hinném, hogy visszamenőleg 5 évvel mindenkiével összevetnék amit beadsz.


Ha mégis át tudod írni, hogy ne hasaljon el rajta.

2021. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!