Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy fejlesztői team-leader...

Egy fejlesztői team-leader munkakörben milyen programnyelveket "illik" ismerni?

Figyelt kérdés

Azt célszerűen jó ismerni, amiben a csapat is kódol. De ezt egyáltalán muszáj?


Illetve ezen a fő nyelven kívül van olyan amit illik ismerni?



2021. dec. 24. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ceg-, csapat- es manager fuggo. Nekem fonokom pl. csinal code review-kat, nem azert mert kell neki, hanem mert szereti, korabban fejleszo volt.
2021. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Miért nem kétdezed meg a csapattól? Elhiheted, hogy értékelni fogják a kérdésed. Sokkal hasznosabban,mint itt. :)
2021. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy elfogultak, és azt mondják, hogy mindenhez is értsen lehetőleg jobban mint ők az aki a ranglétrán feljebb kerül náluk...
2021. dec. 24. 18:07
 4/8 HakapiszikMatyi ***** válasza:
69%
Rosszul állsz hozzá, ahogy én is anno. :( Egy csapatot vezetni nem abból áll, hogy te tudsz mindent, és meg is oldod. A lényeg, hogy a megoldandó problémákat MINDIG közösen oldjátok meg! Te, csak az legyél, aki összefogja a csapatot, és segíti olyan helyzetekben, ahol ez kell. Pár évbe telt, míg erre magamtól rájöttem. Nem IT részen dolgozom, de ez mindenhol így van szerintem. Szóval: Nem kell tudnod többet, mint a csapatodnak, csak kérd ki a véleményüket. :)
2021. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na, köszi, pont ilyesmi járt a fejemben, csak megfogalmazni nem tudtam. Igazából pont attól félek, hogy akik nem fogadnak majd el, azoktól azt fogom megkapni, hogy ezt sem tudom, azt sem tudom, meg hogy ha ő jobban érti az adott technológiat akkor miért én kerültem fölé.

És igen, jól látod, kevés ilyen tapasztalatom van

2021. dec. 24. 19:25
 6/8 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám, a saját hibámból kiindulva, hogy nyíltan mutatkozz be a csapatodnak munka szempontjából fontos hiányosságaidat is megemlítve, és kérd a segítségüket. Te lettél a vezető, így neked kell összefogni őket. A lényeg, hogy minden olyan kérdésbe vondd be őket, amihez bármi közük van. Remélem, hogy jó vezető leszel, és segítettem ezzel a pár mondattal. Boldog Karácsonyt!
2021. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

azoktól azt fogom megkapni, hogy ezt sem tudom, azt sem tudom, meg hogy ha ő jobban érti az adott technológiat akkor miért én kerültem fölé.


Ez így is van és így is van jól.

Egy felettes azért felettes, mert arra érdemes.

Hakapiszi muki hülyeségeit meg felejtsd el.

2021. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 te kevered a vezeto fejlesztoi poziciot az engineering managerrel.
2021. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!