Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetne letölteni ezt...

Hogyan lehetne letölteni ezt a videót?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyennel még nem nagyon találkoztam, sehogy se lehet letölteni a videót, és az oldal forrásában kutakodva se találok semmi konkrét dolgot. Online video letöltő oldalakra meg hiába másolgatom be a fenti linket, nem történik semmi, és ha a forrásban lévő linkeket másolgatom akkor sem, nem létezik hogy ne lehetne letölteni valahogy.

Chrome video letöltő kiegészítőket is próbáltam, egyik sem észleli hogy lenne videó az oldalon amit le lehetne tölteni...


Van ennek valami egyszerű módja, vagy egy bonyolult feladat lenne ebbe belemenni?



2022. jan. 7. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis ez:

https://www.youtube.com/watch?v=-EUPaXWjaeg

a videó.


* Video DownloadHelper: [link]

* yt-dlp: [link]

mind a kettő letölti

2022. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezen mi nehéz??

Ha jó linket küldtél vagy nem hülyeséget nézek, ez egy szimpla youtube videó.

[link]

Youtube to mp4 és le is tudod tölteni.

2022. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ahogy nézem youtubról van embeddelve. A forrásból keresd ki a youtube linket, aztán azt add át a youtube-dl -nek( [link]
2022. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ez egy ingyenes videó, youtubeon is fent van, de a többi már csak akkor nézhető, ha fizetsz. És a csávó youtube csatornáján sincsenek fent azok, vagy ha igen akkor unlisted-ek, azok érdekelnének főleg, ezt csak azért linkeltem mert nem tudnátok megnézni a többit
2022. jan. 7. 11:22
 5/16 anonim ***** válasza:

#4: "ezt csak azért linkeltem mert nem tudnátok megnézni a többit"

Amit belinkeltél, az az általunk belinkelt Youtube-videó (ami szimplán be van ágyazva a weboldalba), az simán letölthető a fent említett programokkal.


Ha a fizetős tartalom nem a Youtube-on van fenn, hanem a saját oldalról van hosztolva, akkor legrosszabb esetben képernyőrögzítő programmal (például OBS-sel: [link] ) rögzítheted.

2022. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 ez jó ötlet, de akkor mind a 14 órányi anyagot végig kell nekem nézni, vagy van erre valami automatizált folyamat? :D
2022. jan. 7. 11:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem pl egyetemen van olyan, ahol a tanárnak vannak rejtett videói, de ugye a link birtokában meg lehet tekinteni. Itt is szerintem hasonló a helyzet.

Lehetne vele valamit kezdeni, de ugye előfizetés nélkül próbálkozni se tudok.

A felvevő tényleg jó ötlet. Nem kell ott ülnöd feltétlenül, csak a végén leállítanod a felvételt.

2022. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez egy youtube videó. egyéb kérdés?
2022. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na, ha a fizetös videók is a youtube-n vannak, akkor a forrásból ki tudod bányászni a linket, aminek a birtokában már le tudod tölteni.


Ha nem a youtube-n vannak, akkor müködhet a következö:

- megnyitod a videót

- megnyitod a developer toolst(F12)

- átváltassz a network tabra

- rászürsz, hogy csak a médiákat mutassa

- befrissíted az oldalt


ha szerencséd van, akkor itt lesz olyan request ami a videót szedi le, erre ha jobb gombal rákattintasz valahol ki tudod másolni a linket.


gl

2022. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyon bele mélyedni, de ha az egész anyag kell akkor 22 €-t kérnek érte. Ennyi pénzért egyszerűen nem éri meg neki állni linkeket keresgetni, meg videó felvételt készítgetni. Most túl azon, hogy nem is becsületes dolog.
2022. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!