Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Dolgozik/ott itt valaki...

Dolgozik/ott itt valaki fejlesztőként valamelyik skandináv országban? Esetleg Izlandon?

Figyelt kérdés
Főként Norvégia, Dánia, Finnország érdekel, Svédország kevésbé. Milyen lehetőségek vannak, milyen nyelvre van kereslet, milyen a munka, kollégkák, fizetés stb.? Diploma és felsőfokú angol adott, a norvégot tanulom.

2022. jan. 10. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
A skandinav orszagokban nagyon magasak az adok, ez alol gyakorlatilag csak Norvegia kivetel. De ott is max. Microsoft vagy Square eri meg, mert alacsonyak a fizuk (nyilvan nem Magyarorszaghoz-, hanem a jol fizeto europai orszagokhoz kepest).
2022. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Sok az ado, sok a koltseg. Ha penzt akarsz keresni, akkor vagy svajcba mesz vagy amcsiba vagy maradsz pesten es elmesz a top amcsi cegek 1ikebe.
2022. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem értem az első két válaszolót. Igen, magasak az adók, de én marketing diplomával nem élnék olyan jól, mint itt Stockholmban. Orvos, fogorvos, mérnök, közgazdász diplomásként jól lehet élni minden skandináv országban. Egyébként kérdező, hogy-hogy Svédország nem jön be? Az otthoni rémhírekkel ellentétben nagyon jó hely, én szeretek itt élni.
2022. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok, nem figyeltem a programozó szót, ilyen végzettségű emberek is jól keresnek nagyon. Van programozó és Data scientist ismerősöm mindketten 33-35 ezer korona körül keresnek nettóba ami nagyon jó fizetés itt (2-3 éve diplomáztak)
2022. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Errol beszelek. Mellesleg 30000 koronat otthon is meg lehet keresni fejlesztokent nettoban...
2022. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5-10 év után lehet, nem szinte friss-diplomásként. Másrészt sokkal jobb egy olyan országban élni ahol modern korházak vannak, korszerű és ingyenes az oktatás, kiegyensúlyozott és kedves emberek élnek. Nem feltétlen csak a fizetés miatt megy el sok ember Magyarországról
2022. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Jo en ezzel egyutt azt mondom, hogy europaban magyarorszagrol csak svajcba eri meg elmenni fejlesztokent. oktatas, egeszsegugy pedig tul van ertekelve. internetrol barmit megtanulsz ingyen. kajalj egeszsegsen, sportoljal azt akkor nem kell korhazba menni. ennyi
2022. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
😂 Hát gratu a felfogásodhoz, te biztosan jól érzed magad otthon. Nem akarok vitázni itt, nem erről szól a kérdés, sok sikert az életben
2022. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon. Csak elmondtam mi merre hany ora. Anno eleg jol korbejartam a temat, interjuztam daniaba, svedorszagba es norvegiaba is, aztan vegul svajc lett belole. Pont a matek miatt.
2022. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!