Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 5 év tapasztalattal reális...

5 év tapasztalattal reális full-stack bér?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok!


Pénz lesz a téma lényege, munkahelyváltás előtt :) 5 éve kezdtem fejlesztéssel foglalkozni és egy kisebb cégnél vagyok ilyen "mindenes", értsd full-stack. Kisebb appokat rakunk össze mint pl. admin felületek, számlázók, rendszerezők stb 1-2 nagyobb projekt mellett. Értek a php-hoz (azon belül laravel), és a js-ben is elég magabiztos vagyok már (csak reacttal foglalkoztam). Jelenleg 550-600 közötti nettót kapok, és mozdulni szeretnék picit másabb irányba. A bérigényem 800 és a hétszámjegyű között lenne (netto), függően a munkaajánlatoktól. Jelenleg több ajánlatot is kaptam, viszont nemigazán tudom eldönteni, hogy mi a csali, és mi számít hosszútávon jó munkahelynek... sajnos nincs ebben tapasztalatom. Mindenképpen a stresszmentesség élvez előnyt, ez akár egy-kétszázezer forintot is megérne nekem, csak ne legyen cseszegetés. Tudnátok adni pár tippet esetleg? (ezt hiába szeretném kigooglezni, mivel itt kifejezetten a magyar viszonylatokban kellene gondolkodnom)



2022. jan. 17. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem egeszen ertem, hogy most akkor mi a kerdesed. Hogy mennyi a realis ber ennyi tapasztalattal, vagy hogy az ajanlataid kozul melyiket lenne erdemes valasztanod?

Utobbira a konkret ajanlatok nelkul eleg nehez valaszolni. Legalabb a cegeket leirhatnad szamok nelkul.

2022. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Jelenleg a plafont kapirgálod nettoban. Ha milliós nettóra vársz, akkor irány Németország vagy Ausztria.
2022. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
#2 részeg vagy? Nettó millió az 1.5 milla bruttó, ennyit sok cég ad itthon már egy kompetensebb senior fejlesztőnek is.
2022. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Egyetlenegy cég sem ad ennyit.
2022. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldonteni, hogy a 4-es trollkodik, vagy csak nincs kepben a piaci helyzettel.
2022. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#4 a kérdés valószínűleg nem közszférás cégekről szól, hanem versenyszféráról.
2022. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván én trollkodom, mert tényeket írok... De akkor hajrá, nevezz meg egy céget, ami ad ennyit. Esküszöm felmondok azonnal és átmegyek oda.
2022. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Megnevezek szivesen tobbet is. Wise, SAP, HBO/WarnerMedia, Revolut, WorldQuant, Blackrock, Interactive Brokers, Citi stb.

(a tech oriasokat direkt hagytam ki)


Meg par allashirdetest is linkeled neked (nem tudom milyen teruleten/technologiakkal dolgozol, ugyhogy valogattam mindenfelet):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vacuumlabs-nal pl. publikusak a bersavok, az oldal kozepere gorgetve megtalalod oket:

[link]

Veluk pl. kifejezetten jo szemelyes tapasztalatom is van es technologia fuggetlenul interjuzhatsz.


Es zaraskent a bluebird 2021-es berstatisztikajat is belinkelem neked:

[link]


Sok szerencset az interjukhoz!

2022. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy angol oldal, ahova bárki felvihet kamu adatokat...
2022. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, biztos sokan szorakoznak azzal, hogy letezo cegek neveben adnak fel kamu allashirdeteseket, tok jo idotoltes, teljesen legalis es meg hasznos is, mindjart feladok en is parat.


Szerencsere azonban konnyen megbizonyosodhatsz rola, hogy kamu-e, csak interjuznod kell ezekkel a cegekkel (amit irtad is, hogy meg fogsz tenni). Meg csak fel sem kell, hogy vegyenek, a bersavokat mar az elso HR korben lehet tisztazni.

2022. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!