Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Levelező mellett vállalhatok...

Levelező mellett vállalhatok szoftverfejlesztői állást?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 4. félévemben vagyok PTI nappalin, de egy matekos tárgy miatt csúszni fogok, nem is egy félévet. Azóta a mintatanterv is megváltozott és szeretnék átjelentkezni levelezősre, hogy ha már csúszok 1 - 1,5 évet, akkor legalább valami pénzt is tudjak keresni tanulás mellett.


Jelenleg tudnék jelentkezni gyakornoki pozíciókra, mivel azok a tárgyaim megvannak és azokból egész jó voltam, sokat tanultam a nyelveket otthon is.


Hogyha dolgoznom kéne suli mellett, előnyösebb lenne a szakmában elhelyezkedni valahol valami nagyon alap szinten. Viszont gyakorlatom nincsen, egyedül hobbi projekteket tudok mutatni. Gondoltam hogy egyetemen keresztül lehet tudnék jelentkezni állásokra, de közben az a kötelező tárgy ami kell a jelentkezéshez megváltozott.


A kérdésem lényegében annyi lenne hogy lehet-e úgy állást találni IT területen, ha van hozzá elegendő tudásom és hallgatói jogviszonyom vagy ez így önmagában kevés és mindenképp csak úgy jelentkezhetek teljes munkaidős állásra ha már megvan a papírom. A válaszokat előre is köszönöm!



2022. febr. 19. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze, en nappali mellett vallaltam.
2022. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!