Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi alaptudás szükséges a...

Mennyi alaptudás szükséges a Green fox academy junior programozó képzéshez?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a programozás, viszont tapasztalatom nincs. Ezért gondolkodtam a képzés mellett a fent nevezett iskolánál. Kicsit félek elkezdeni a tanfolyamot mivel nincs hozzá semmi tapasztalatom. Esetleg valaki tudna erről az iskoláról és képzésről bármiféle információt írni?

2022. ápr. 18. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs velük tapasztalatom. Viszont magamtól tanultam programozni. Amit tudok ajánlani az az Udemy Töredék annyiba kerül és ha meg tudsz tanulni programozni akkor meg tudsz tanulni tanfolyam nélkül is, ha tanfolyam nélkül nem megy akkor pedig valószínűleg nem erre a szakmára teremtettek. Már mint ezer a logikát?:D Ahhoz hogy jó programozó legyél kell az utána járás és önálló tanulás képessége. Magyarán ha szükséged van a tanfolyamra akkor pénzdíjas, ha nincs rá szükséged akkor is:D
2022. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezer logikátXd =érted a logikát

Pénzdíjas= pénz kidobás

2022. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pénzkidobás, az a tudás amit adnak több ezer helyen elérhető angolul. Autodidakta módon, Udemy kurzusokkal és youtube videókkal többre mész.
2022. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De legalább ha azt elvégzed, akkor biztosítanak neked egy állást. Oda elmész dolgozni kicsit kevesebb bérért mint kellene, aztán 2-3 év múlva lelépsz és átmész máshova, ha nem tetszik.
2022. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!