Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Emelt informatika érettségin...

Emelt informatika érettségin hogy működik ez? Kontextus lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma volt az emelt informatika érettségim. Mindent kimaxoltam (adatbázis, excel, ppt), de a programozásba bele sem kezdtem, szóval abból kerek 0 pontom lesz. Hallottam olyat, hogy csak akkor mehet át valaki, ha minimum 10-15%ra teljesítve van mindegyik része. Szóval most hogy is van a pontozás? Attól, hogy a programozás 0, még át lehet menni, vagy ez már bukó? Mert ha az összpontszámból számolnak százalékot, akkor biztos vagyok benne, hogy átmegyek, csak most nagyon össze vagyok zavarodva.

2022. máj. 16. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az érettségin a jegyek meg semmit sem számítanak, mert a felvételiben a százalékot nézik, szóval akár lehetne 40 százaléktól is 5ös, senkit sem érdekelne.
2022. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9: Talán a Telek feladatra gondolsz. Nem ma volt, és nem volt a legkönnyebbek között.
2022. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, arra gondolok.
2022. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!