Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Bárkinek lenne kedve egy...

Bárkinek lenne kedve egy közös full stack programozós hobbi projecthez?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a spring és angular, de főleg a backendet érzem magaménak. A nyáron lesz ezzel kapcsolatban egyetemi kötelező gyakorlatom és mellette szívesen képezném magam tovább otthoni projektekkel.


Viszont arra jöttem rá, hogy egy ténylegesen jó full stack project megcsinálásához lehet egyedül kevés vagyok és szívesen dolgoznék együtt valakivel, akivel egymást tudnánk tanítani és valami érdekeset összetudnánk hozni.


Meg munkatapasztalatnak is jól mutatna későbbiekben álláskeresésnél.


Ha érdekel a java, html, css, boostrap, javasrict, angular spring stb... és hasonló szinten állsz, írj és dobjunk össze valamit just for fun.



2022. máj. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz, de talán a programozás kategóriában több sikered lenne.
2022. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg oda raktam ki, de átrakták a moderátorok.
2022. máj. 25. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Írjál nekik, hogy tegyék vissza, itt nem jó a merítés.
2022. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" html, css, javasrict", p-vel... maradjunk ennyinél.

De szerintem te jobb szinten vagy.

Miket csináltál idáig?

2022. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most legutóbb egy autókölcsönző oldalt, ahol van időzített esemény, ami minden héten köremailt küld, ha jelentkezel egy hirdetésre, akkor a saját adataiddal, amit jwt alapján szerez meg majd küld egy emailt a hirdetőnek.


JWT tokennel autentikál. Access control szeperkörök alapján.


Minden féle saját REST API + spring data használata. Adat létrehozás, módosítás, lekérés, törlés


JUnittal tesztek, integrációs és unit tesztek. A konrtollereket, json válaszokat jsonPath-al, meg Mockito-val tesztelés egy külön H2 in memory adatbázis használatával, hogy a rendes adatbázist ne rontsam el, meg könnyen újra építsem a kontextust ha kell.


Angulárban, hogy alapok, hogy mindezt szépen megtudja jeleníteni.


Jelenleg ezen a szinten vagyok.


Most kezdtem el a microservice témával ismerkedni. Vagyis vettem egy udemy kurzust és nézegetem.

2022. máj. 26. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezekhez sajnos pont nem tudok hozzászólni.

Max. a helyesírási hibákat tudnám javítani, de abból sincs sok.

2022. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!