Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes még nativ mobilalkalma...

Érdemes még nativ mobilalkalmazás fejlesztői pályán gondolkodni?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az 1. évemet PTI-n és kicsit megfogott ez az irány, de saját magamból és a környezetemből kiindulva olyan érzésem van, mintha csökkenne az appok felé való érdeklődés. Én például használok kb 4 appot (spotify, messenger, reddit, discord).


Linkedinen is találtam 242 iOS ajánlatot, de van közöttük flutter/react native is, szóval native iOS kb 150-200 lehet.


Ez a szám pedig nem tunik olyan soknak egész magyarországra vetitve.


Persze mehetnék java meg php developernek is, csak nincs kedv azokban dolgozni meg instant legacy kódot irni.



2022. jún. 3. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok mindent meg lehet írni Flutterben meg React Native-ban is, de nem véletlenül ment el a React is natív irányba. Van, amit csak natív kóddal lehet megoldani, és van, amit csak azzal érdemes.

Ezt olvasd el: [link]


Bár nem mai cikk, de van, ami azóta sem változott.

2022. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!