Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki már ilyen szinten tud...

Aki már ilyen szinten tud programozni az találhat junior munkát?

2022. jún. 23. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem biztos nem.. személy szerint én rühellem a javascriptet... váltotam is webfejlesztésről kb 8 éve.. de annyit meg tudok állapítani, hogy jobban programozik a csávó, mint az átlag magyar programozó... ilyen tudással biztos, hogy talál munkát valaki. Nyilván persze a bérigény más kérdés, de ha nem túlozza el, akkor biztosan felveszik.


Mondjuk nem értem azokat akik vim-ben szivatják magukat, ahogy a #3-as is említette... de láthatóan megy neki.


Az meg hogy néha össze vissza írkál.. hát.. van ilyen.. erre való utána a refaktorálás... amit meg tud bárki tenni, ahhoz nem kell olyan jó programozónak lenni. (vagy legalábbis más szempontokban kell jobbnak lenni)


Én azért kíváncsi lennék, hogy ott hányan vannak itt akik ezt utána tudnák csinálni bármilyen platformon/nyelven... Pl. nekem JavaScriptben már lehet nem menne... gyerek koromban viszont hasonlóan kódoltam Pascalban :) csak akkoriban nem csináltunk róla videót. Most pedig .NET-ben írnám meg így "kapásból".

2022. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát jah azt most bizonyítsd be, hogy a másik képernyőjén nincs ott a megoldás vagy, hogy ott van. Viszont az tény, hogy letisztult a gondolkodása, és ez a legfontosabb.
2022. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!