Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes elkezdeni az informati...

Érdemes elkezdeni az informatika tanulást nulláról ezzel a 24 órás oktató anyaggal?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 30. 05:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Hát, a html az egyik legkönnyebb. Sokan nem is tartják igazi programozási nyelvnek... Szóval igen, valahol itt kell kezdeni a dolgot. De inkább Youtube videókat javaslok. Mindig csak keveset tanulj egyszerre. Fogyókúránál se válik be az "így fogyj le 2 hét alatt".
2022. júl. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Az a baj én a videóktól valamiért nagyon idegenkedem sokkal baratibb nekem valamiért az írott szöveg.


Meg könnyebben visszakeresek ha valamiben bizonytalan vagyok amit elvileg már megtanultam.


De akkor ez tartalmilag jó kezdesnek?


Ez az egyszerre keveset tanulás mennyi? Ebben az esetben minden nap 1 lecke lenne s így 24 nap?

2022. júl. 30. 06:57
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Mit értesz informatika tanulás alatt?

Felhasználói szinten ez teljesen haszontalan infó.

2022. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: ha honlapokkal szretnél foglalkozni a jövőben, akkor megéri.

Az "informatika" manapság már egy nagyon tág terület, szerteágazó területekkel, ezért kérnek konkretizálást az "informatika tanulás" kifejezés miatt.

2022. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi, a html kezdésnek pont jó. A suliban se tanítanak sokkal többet... Kicsit súrolgatják a Python alapjait, aztán kiadják a diplomát a semmire. Mi még annak idején C-vel szenvedtünk és kísérleteztünk...
2022. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

Az az érdekes, hogy amíg azzal foglalkozol, hogy megéri-e megtanulni már rég eltudtad volna kezdeni és egy jó részén átrágtad volna már magad.


Bele néztem, nagyon kezdő, de sok dolog benne van. Mindenképpen jó ha ezeket megtanulod, úgy hogy amúgy semmit nem tudsz róluk.

2022. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

6. Munkába indultam mikor kiírtam a kérdést így nem tudtam volna vele foglalkozni. Időnként most visszanézek hogy mit írtok.



3-4 az elképzelés az hogy valami nagyon alapot tanuljak hogy legyen egy kis rálátásom hogy merre tovább mert most fogalmam sincs. S 24 órát simán rászánhatok erre kivéve ha azt mondtátok volna egyhangulag hogy teljesen felesleges...

2022. júl. 30. 08:51
 8/31 anonim ***** válasza:

Érdemes elkezdeni. Webfejlesztés is önmagában egy elég tág terület. A gyak is amit most használsz sokkal komplexebb annál, hogy linkek meg szöveg, kép. 4 éve tanulok programozást és én se tudnék még ilyet csinálni (mondjuk a php tudásom az siralmas és az kell hozzá)

De mindent az alapoknál kezdeni.

És érdemes ezen kívűl is foglalkozni vele, nem csak gyakorolni vagy tanulgatni, hanem kísérletezni is.

2022. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
A webf. logikájának kb megértéséhez pont jó, és működik is... :))
2022. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

A HTML tényleg nem programozási nyelv, de javascript és a php vagy az SQL már nevezhető annak. Ha azokba is belemerülsz, akkor a C++ programozás is kicsit könnyebb lesz.

Közben fogod felfedezni, hogy mi az, amiben jó vagy és szereted-e csinálni. Ha azt írnád, hogy utálsz programozni egyből mondanám, hogy inkább hagyd rá.

2022. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!