Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mik a legjobb IT meet upok?

Mik a legjobb IT meet upok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor fejlesztőknek ingyenes szakmai előadásokat tartanak és meghívják őket 1-2 sörre.


Persze nem fontos, hogy ingyenes legyen, az olyan lehetőségek is érdekelnek, ahol drágább belépő mellett tényleg jó előadásokat lehet hallgatni.


Tudom, hogy ezek léteznek. Időnként linkedinen és emailen kaptam meghívókat többnyire fejvadász/HResektől, de valahogy semelyik sem volt témában olyan, ami engem kifejezetten érdekelne.


Facebook események között nézelődtem, de nem igen találtam.


Vannak olyan oldalak, ahol téma szerint lehet válogatni az ilyen események között?



2022. aug. 4. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudsz mondani olyan témakört, akkor talán tudunk válaszolni is. :)
2022. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olyan oldalra gondoltam, ahol lehet válogatni. Pl.: valami meet upos oldal, ahol cégek ilyeneket szerveznek.


Vagy ha van 1-1 nagyobb cégnek néha egy jobb meetupja azt.


Leírni azért nem írtam le, mert sok dolog érdekel, de például a devops nem, meg a C# és .Net, amely eseményekre már sokszor hívtak.

2022. aug. 6. 09:08
 3/3 anonim válasza:

Van erre egy oldal, ami összegyűjti:

[link]


De láttam már az Innonic-nak is meetup-jait, amire külsősök is mehetnek.

2022. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!