Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML,CSS,JS alap + Python, az...

HTML,CSS,JS alap + Python, az már egy fullstack kezdő szint?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
igen nevezhetjük annak is, bár a python nem a webben a legerősebb
2022. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%

Nem. A full stack azt jelenti mindenhez is ért.

Ehhez kell tapasztalat és hogy egy rakat technológiához hozzá tudjon szagolni.

Profi úgy sem lehet mindegyikből.


Ide írnám még a PHP -t a TypeScript -et, Angular, SQL, adatbáziskezelőket. Esetleg sima JAVA -t is mondanék.

Igazából sok cég szerintem pláne HR -en keresztül nyomják hogy úú mindenhez is értsen és mindegyikben legyen 5 év tapasztalata külön.

Lényeg hogy minden cégnél más a környezet, mások a feladatok, más a szervezet működése.

Lényeg hogy meg tudd tanulni, akard megtanulni, és legyen annyi gógyid hogy ha valamit nem tudsz akkor hol tudsz utána nézni. Google a te barátod ugye.


Én azt szoktam mondani hogy az embert nézem alapvetően. Mert csilliárdnyi fejlesztői nyelv van. Nem lehet mindegyiket aktívan és mélyrehatóan ismerni.

Majd megtanulod. 1-2 hónap alatt ezeken át lehet verekednie magát mindenkinek aztán csókolom.


Hozzánk néhányan nagy mellénnyel jönnek és mikor mondom hogy a profiknak is 1 év a betanulás akkor van aki azt mondja okés, ha mi vállaljuk, van aki hangos röhögésbe kezd hogy mennyire lúzerek vagyunk. Nos a helyi környezet kiismerése és megtanulása az tart sokáig rendszer sok ezer programból áll, és nem lehet egy tetszőleges editorral egy tetszőleges programba tetszőlegesen bele editálni.

Meg kel tanulni hogy mikor mibe, hogyan és hol milyen eszközökkel nyúlunk bele. Mik a szabályok és mi miért van. Van leírás, dokumentáció.

Ez idő. Ahol folyton új projektek vannak és viszonylag kicsik ott tud működni a néhány hét/hónap alatt kiismered magad.


Hja én azért DevOps elméletét is megnézném. Szerintem nem hátrány ha hozzá tudsz szólni. Web az a terület ahol nagyon jól alkalmazható.

2022. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Ez egy tech stack, nem egy szint.
2022. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

"HTML,CSS,JS alap + Python, az már egy fullstack kezdő szint?"


Nem-nem. Ez egy fos.

HTML - 2 nap.

CSS - 1 nap.

2022. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a JS megint 2 nap, a Python mennyi? 3? :)))

Állj a sarokba.

2022. aug. 17. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

a JS megint 2 nap, a Python mennyi? 3? :)))


Huh.. ekkora birgoot.

2022. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát abból következtetve, amit te írtál, ami nyilván egy hülyeség.

De te biztos egy zseni vagy. Gondolom...

2022. aug. 17. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:

"De te biztos egy zseni vagy. Gondolom..."


Hát hozzád képest ...

2022. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Próbáld apró lépésekben megoldani a problémáidat, hidd el, úgy menni fog és nem leszel ennyire frusztrált.


Talán programozásban tapasztaltabb vagy mint én, de tele vagy méreggel.

Engedd el.

2022. aug. 18. 17:30
 10/14 anonim ***** válasza:

"Talán programozásban tapasztaltabb vagy mint én"


Hú bazzz..

2022. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!