Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Evosoft 8 hetes C# akadémiáról...

Evosoft 8 hetes C# akadémiáról szeretnék némi információt, tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Már többször láttam ezt a hirdetést náluk, szimpatikusnak tűnt, de tisztában vagyok vele, hogy mindennek két oldala van. Első körben az érdekel, hogy jelentkezés után, hogyan szűrik ki, hogy kit vesznek fel az akadémiára? Ha sikeresen bejutott az illető, akkor annak napi szinten be kell járni tanulni? Itt ezt azért kérdem, mert feltételezem, hogy lesz aki másik városból érkezik. Gondolom (mivel kezdő is lehet az illető) csak oktatás történik a 8 hét alatt...de mi történik utána? Felvesznek,nem vesznek, vizsgázol vagy mi alapján döntik el a további sorsod ezen a téren? Sokan szidják ezt a céget a fizu miatt, de most vonatkoztassunk ettől el, miért mondják unalmasnak, ha van mód más területen is kipróbálni magad a cégen belül? Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

2022. aug. 22. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom nem teljesen friss a kérdés, de eddig nem láttam.

Az interjú 3 körös, telefonon 10 alap kérdés, aztán van két személyes interjú kör is. Logikai kérdések, angol nyelvi teszt. Hatalmas a túljelentkezés, nehéz bekerülni.

Az oktatás alatt már rendesen fizetést kapsz, nem hallottam senkiről, aki nem végezte volna el. Fele azt hiszem elmélet, másik fele egy projektmunka, aminek a végén prezentációt tartatok azoknak a projekteknek a vezetőinek, akik juniorokat keresnek.

És ezután megjelölsz pár projektet, ami érdekel és még hozzájuk is interjúzol azt hiszem.


Az evosoftos fizetés egyébként teljesen átlagos. Nem fizetnek kiemelkedően, de nem is fizetnek alul. A munka-magánélet egyensúly, pedig kiemelkedő.

2022. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Jó lenne ha más programnyelv is lehetőséget kapna...
2022. nov. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!