Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet szerezni szakmai bizonyí...

Lehet szerezni szakmai bizonyítványt szoftverfejlesztésből úgy, hogy online, autodidakta módon tanulod meg, és később CSAK vizsgázni mész be?

Figyelt kérdés
Vagy amely intézmény a bizit kiadja, oda kötelező bejárni is?
2022. aug. 23. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
lol
2022. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lehet. Beiratkozol levelezőn valamelyik egyetemre PTI szakra, de csak a vizsgákra mégy be. :P
2022. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az osszes online BSc/MSc kurzus ilyen, megkapod a tananyagot, megtanulod es vizsgazol belole.
2022. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De nem fősuli, hanem technikumra gondoltam.
2022. aug. 23. 13:03
 5/20 anonim ***** válasza:

#4: Az meg csak WC papírnak jó.

Ha autodidakta módon megtanultál programozni és TÉNYLEG érted, amit csinálsz, akkor papír nélkül is el tudsz helyezkedni. Ha mégis papírt akarsz, csak és kizárólag a diplomának van értelme.

2022. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem. És ha én mégis ezt az általad wc papírnak titulált dolgot akarom, azt a fentebb vázolt szituációban el lehet érni, meg lehet valósítani valahogyan?
2022. aug. 23. 13:08
 7/20 anonim ***** válasza:

Valoszinu lehetseges, de a kerdes hogy minek? Valoban nincs akkora sulya egy ilyen papirnak.

Helyette inkabb csinalhatsz par projektet, az sokkal tobbet er.

2022. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jó akkor majd felhívok inkább pár technikumot, mint hogy azt hallgassam hogy amit én csinálok az mindig szar.
2022. aug. 23. 17:07
 9/20 anonim ***** válasza:

Kerdezo, miert ragaszkodsz a papirhoz?

Hany allasinterjun voltal eddig?

2022. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz, amit akarsz. Ha értesz a programozáshoz, akkor papír nélkül is jó állásod lehet. Bizonyos cégeknél a diploma ezen felül előny lehet, de a technikum nem.

Ha meg nem értesz hozzá, a technikum semmit nem fog változtatni. Az egyetemen tanulnál is valamit. A technikumon nem.

2022. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!