Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++: kezdhetem vele a tanulást...

C++: kezdhetem vele a tanulást vagy előbb sima C nyelv?

Figyelt kérdés

Ha a C típusú nyelveket szeretném megtanulni, akkor a tanulást a sima C vagy a C++ nyelvvel érdemeskezdeni?

Algoritmusokkal, programozással stb korábban sokáig foglalkoztam (csak elavult programozási nyelven), tehát a "előbb programozni kell megtanulni" típusú válaszokat hagyjuk.



2022. szept. 29. 15:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Kezdheted.
2022. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Melyikkel érdemes kezdeni?
2022. szept. 29. 15:54
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha megvan benned a képeség kezdheted a C++-al is, azért elég nagy a kettő között a különbség.
2022. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Ha nagyon szeretsz szívni, akor kezdheted.
2022. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy, nincsenek olyanok, hogy "c tipusú nyelvek".

Ez a "terminológia" megint valami szalonnaszagú, tudatlan paraszt találmánya. Sületlenség.

2022. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%
Rusttal érdemes kezdeni. Először is ez a jövő, másodszor is ez jó programozói szokásokat tanít meg, amiket a C++-ban is tudsz kamatoztatni, ha erre vetemednél később.
2022. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
6: Ezt imádom a GYK-s megmondó emberekben, majdnem olyan sötét vagy mint a Delphis papa. Ha a kérdező a C, C++-t kérdezi miért a Rusttal jösz elő? És az ilyenek miatt nézik le egyre inkább az egész szakmánkat. Hogy az informatikusok/programozók mind hülyék, mert csak a sajátjukat hajtogatják.
2022. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
8: Egyáltalán ismersz? Hogy így bármit is kijelenthetsz rólam? Mesélj szerinted ki vagyok? Főleg, hogy így el itélsz.
2022. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Delfi papa, megint ki leszel b#szva, aztán unatkozhatsz a hétvégén.

Kell ez neked vagy visszaveszel az ostoba pofádból inkább?

2022. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy, igaza van a 6-os válaszolónak.

A c már régen a perifériára szorult. Csak a beágyazott rendszerek környékén életképes, a Cpp-re is megadta a Microsoft a kilövési engedélyt, úh tényleg a Rust az, ami valóban előre mutat és átörökíti a c/cpp lényegi elemeit.

2022. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!