Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen oldalakon tudok találni...

Milyen oldalakon tudok találni egy olyan csapatot amely segít nekem csinálni egy játékot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy pénzbe és időbe kerül de ezek engem egy cseppet sem zavar.

2022. nov. 22. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizetsz a fejlesztnőknek, hogy megcsinálják, akkor szinte bárhol tudsz egyéneket találni.


Ha meg az a tervezd, hogy te adod a ötleted, ők meg majd fejlesztenek, akkor az nem fog összejönni.

2022. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2022. nov. 22. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2# ... mert egy ötlet nem ér semmit. Szinte biztos vagyok benne ha most ide leírnád a "brilliáns" ötletedet sem történne semmi, mert az emberek fő problémája nem az, hogy nem tudnak egy sikeres ötletet kitalálni, hanem hogy nem tudják megvalósítani.


Egy programozó nem fogja neked ingyenesen lefejleszteni az ötletedet. Úgy meg nem fog senki sem céget alapítani veled, hogy te csak annyit teszel le az asztalra, hogy van egy ötleted és semmi más.

2022. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# és ki mondta hogy csak az ötlete teszem le az asztalra? Segítenék a programozásban, a grafikában, a karakterekben és még sok minden másban is, csak kell egy csapat aki tud segíteni nekem. Igaz, rosszul írtam ki a kérdést.
2022. nov. 22. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Keress olyan embereket akiket érdekel a projekted.

Én is így tettem és sikerült embereket találnom.

Főleg gamer körökben érdemes szétnézned, ha "ingyen munkát akarsz".

Facebook csoportokban, gyakorin is találtam hobbi csapatokat, melókat.

2022. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jah, esetleg leirnád az ötleteded, vagy hogy eddig mire jutottál, az sokat segitene. Vagy hogy TE mihez értesz azon kivül, hogy majd segitesz a programozásban, a grafikában, a karakterekben és még sok minden másban is.

Mi a koncepció?

2022. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
prog.hu
2022. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a csapat, amit Te elképzelsz, az nem segít neked megcsinálni, hanem neked dolgozik, havi akár 10-* millió forintért.

Ez így teljességgel működhet, csak ne legyenek illúziód, hogy ez olcsó vagy ne adj isten ingyenes lesz.

2022. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4#


Oké, így jobb a helyzet, de ingyen nem fognak sőt kevés pénzért sem dolgozni neked.


Közös vállalkozás kezdében meg nem gondolkodnék abszolút idegenekkel.


Ezért kellenek a kapcsolati körök. Erre jó például az egyetem.

2022. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Indítasz rá vállakozást és keresel meffelelő embereket. De arra készülj hoby sokmilliónyi havi fizetést kell majd kigazdálkodj.
2022. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!