Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alábbi weboldal megbízható?

Az alábbi weboldal megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni programozni, és a [link] oldalon olcsónak tűnnek a tanfolyamok. Megbízható?

Továbbá szeretném megkérdezni, hogy milyen online lehetőségeket ajánlotok, ahol megtanulhatnék programozni?


Előre is köszönöm!



2022. nov. 23. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt viszont szörnyen drágák.

2022. nov. 23. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Codeberry-nek megnéztem a kurzusait most. Nagyon gyenge. Kb semmire sem jó.


A Webler-re is ránéztem. Ha mindent megtanítanak, amit leírnak 9 hónapon keresztül (ami reális), akkor nagyon olcsó és megéri.


... de feltételezem ennyiért csak heti 1x konzultász 2 órára valakivel és amúgy meg végig dobnak videó/szöveges kurzuson.


Ettől függetlenü okénak nézki.


A codeberry-s cucc meg semmit sem ér.


(Bár ezeknél jobb lenne kb 10db Udemy kurzus)

2022. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A codeberry-s oldal azért lett volna jó, mert nincs túl sok pénzem, és valószínűleg sokáig nem is lesz, ezért keresem az olcsóbb megoldásokat.
2022. nov. 23. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"nincs túl sok pénzem"


Akkor most szerencséd van, mert a udemy.com - on a rendszerint 100 euró körüli (40 - 50 órás) kurzusok most - talán még 2 napig - jellemzően kb 10 euróért megvehetők!


Én már be is vásároltam párat.


Végre látom valami értelmét is a black Friday - nek.

2022. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A codeberry-s oldal azért lett volna jó, mert nincs túl sok pénzem"


És azt a keveset is fizetős kurzusokra akarod költeni? Az internet szépsége hogy vannak olyan gyűjtőhelyek ahol az ilyen kurzusok anyaga megtalálható teljesen ingyen. Igaz oktatóval nem fogsz interakcióba lépni de ha önmagadtól nem vagy képes elsajátítani az anyagot úgy hogy az anyag mellett rendelkezésedre áll hivatalos dokumentáció, stackoverflow, google akkor nem vagy alkalmas informatikusnak.

2022. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. nov. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!