Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Akkor most beégtek az AI...

Akkor most beégtek az AI tagadók, vagy nem?

Figyelt kérdés
Már itt a gyakorin is előfordult, hogy néhány "jólértesült" tagadta azt a nyilvánvaló tényt, hogy mesterséges intelligencia létezik. Mára már, talán számukra is elég bizonyíték van arra, hogy a dolog nem humbug, hanem valódi, kézzelfogható eredmény. Tudományos valóság. Bizonyíték erre a Tesla autókban lévő autopilot, vagy a chatGPT is, nem igaz?

2022. dec. 19. 13:46
A kérdező szavazást indított:
a mesterséges intelligencia nem létezik
a mesterséges intelligencia egyidős a számítógépekkel
a mesterséges intelligencia néhány éve létezik csak
29 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 ludicrousSpeed ***** válasza:
92%
AZ ugye megvan, hogy az AI-t többféleképpen is definiálhatjuk és kategorizálhatjuk?
2022. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés hangvétele arra utal, hogy valami frusztrációt szeretnél kiélni.


Szóval térjünk a lényegre, mit is szeretnél valójában?

2022. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
96%

Már szoftvereket is lehet tagadni?

Vannak például Linux tagadók? Vagy logaritmikus keresés tagadók?

2022. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
94%
Kik azok az AI tagadók? Én még nem hallottam róluk. Vagy azokat érted alatta, akik szerint az AI nem fogja átvenni a világuralmat, pedig te előre megmondtad...?
2022. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 Szirty ***** válasza:
77%

"Vannak például Linux tagadók? "


A laposföld-hívők és holdraszállás tagadók korában?

Beleférne :-/

2022. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:

Egyesnek írom, hogy én ezt tudom, de a mesterséges intelligencia tagadói már magát a fogalmat sem hajlandók létezőnek elismerni.

Mintha te arról beszélnél, hogy állatok sokfélesége, ők meg: nem, élet nincs és kész. Azt már a kettesnek írom, hogy nem annyira frusztráció lappang a kérdés mögött, inkább a dolog tisztába tétele. Az magában sokkoló, hogy olyan emberek is aktív hozzászólói számítógépes fórumoknak, chat közösségeknek, akik tagadják valaminek a létezését, ami nyilvánvalóan van. Ez az álláspont szerintem szűklátókörűség és ennek a véleménynek a propagálása káros.

2022. dec. 19. 14:08
 7/86 anonim ***** válasza:
57%
Jelenleg AI nem létezik, annak aposztrofált algoritmusok vannak. Persze megértem én, hogy egy deep learning netet nem könnyű összerakni és az ember büszke rá, de attól az még nem mesterséges intelligencia szint. Majd ha önállóan tanul előkészített könyvtárak nélkül akkor beszélhetünk róla.
2022. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
Tessék, meg is jött az egyik IT antikrisztus, a hetes hozzászóló képében. Meg is kérdezném őt, hogy számára mi a mesterséges intelligencia, ha nem az, amit mi annak nevezünk és amit annak nevezünk, az akkor micsoda, ha nem mesterséges intelligencia. Egyáltalán, árulja már el, mit ért ő intelligencia alatt?
2022. dec. 19. 14:18
 9/86 Hintalow ***** válasza:
97%
Èn AI vagyok, de most tagadom, hogy ideìrtam, szóval nem, nem láttatok semmit.
2022. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy az velociraptor? Ugyanabban a retorikában és stílusban nyomod kérdező, mint az Ezotéria kategória híres trollja.
2022. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!