Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék egy dinamikus...

Szeretnék egy dinamikus weboldalt. Milyen nyelvet érdemes tanulni, milyen ismeretekre lesz szükségem?

Figyelt kérdés
Az oldal mögött egy adatbázis is lenne, ahova lehetne regisztrálni, meg hasonlók. Hogy kezdjek neki?
2010. nov. 4. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a PHP tanulásnak állj neki.
2010. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van valamilyen programozási ismereted??
2010. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb oldal php alapú. És a legtöbb segítség, példaprogram, és script php-hoz van. Ezért én is ezt ajánlom megtanulásra. Természetesen ehhez alap még a html, css alapos ismerete. Adatbázis meg mysql.
2010. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én általában letöltök ingyenes script-eket, és átformálom olyanra, hogy az nekem jó legyen. Magamtól nem tudok scriptet írni, mert nem értek hozzá annyira, de ha látok egy akármilyen nyelven írt sort, arról meg tudom mondani hogy mit csinál, szóval ilyen ingyenes előre megírt dolgokból teljesen jól össze lehet ollózni egy normális weblapot.
2010. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Van valamilyen programozási ismereted??"


c, és egy kis c++, java

2010. nov. 4. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
PHP, Java, ASP.NET vagy BÁRMI más. Ezt úgy értsd, hogy az első háromhoz van kidolgozott framework, ami egy külön világ. A BÁRMI-be meg az tartozik, hogy a CGI nevű móka bármit, amit le tud futtatni, weboldallá alakít, azáltal, hogy elküldi a kimenetét mint html-t. Tehát ha te mondjuk C-ben írsz egy kódot, ami kiböffent egy html oldalt, akkor az (fordítás után) használható dinamikus weboldalként.
2010. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Silverlight?
2010. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Silverlight az kliensoldali móka, nem dinamikus weboldal téma. Egy szinten van a js-flash párossal.
2010. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HTML, CSS, PHP, MYSQL - Ha ezeket tudod akkor simán össze tudsz rakni egy dinamikus oldalt.
2010. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!