Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ tanulás haladó szinten...

C++ tanulás haladó szinten internetről lehetséges, ha igen merre lehet találni?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el igazán a c++ al ismerkedni. Előtte csak html, php, js el foglalkoztam. Tudna valaki ajánlani valamit, hogy hol tudnék tovább haladni? Suliban még 1 évet kellene várnom hogy programozzunk.. 15/f
2010. dec. 11. 20:01
 1/6 anonim válasza:
1 hónap alatt még nem jársz haladó szinten c++ból. De ha tényleg komolyabban szeretnél vele foglalkozni, akkor -Bjarne Stroustrup- A C++ programozási nyelv- könyvből tanulj, remek mű! Ha programozó akarsz lenni, akkor nem lesz elég, az interneten talál tutorialok.
2010. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, amikor azt mondtam, hogy haladó szint, nem gondolhattam át teljesen.:P És köszi a válaszodat, megnézem amit írtál:)

Amúgy az interneten csak addig akarok eljutni, hogy majd a későbbiekben értsem a dolgokat.

2010. dec. 11. 20:53
 3/6 anonim válasza:
A Tanuljunk meg 24 óra alatt sorozat elég jó, és ha már azt tudod, akkor fejlődhetsz tovább. Ezt a könyvet google tuti megtalálja, tanulj ebből, aztán kezdhetsz neki stroustrup könyvéhez. Amúgy milyen téren szeretnél programozni, ha c++ érdekel? (bevallom, kedvenc nyelvem)
2010. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, gyorsan le is töltöttem. Majd reggel friss fejjel kezdem el olvasni.

542 oldalt hogy lehet elolvasni 1 nap alatt? :O Nekem kicsit több lesz..

Azt hogy milyen téren szeretnék programozni a későbbiekben, még nem tudom. Egyelőre nyitott vagyok mindenre.

2010. dec. 18. 22:42
 5/6 anonim válasza:
Nem egy nap, sőt nem is 24*60 perc, hanem 24 leckéből áll, ami nem is egy hét lesz!
2010. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem énis.:) mégcsak a 14.nél tartok, de innentől már teljesen új az anyag. Jól esett egy kis ismétlés is.
2010. dec. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!