Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nagyon kezdő vagyok programozá...

Nagyon kezdő vagyok programozás terén. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Szóval alig tudok valamit az egészről. Hogyan kezdjek neki a tanuláshoz? Milyen programokat ajánlotok amivel kezdőként "gyakorolhatom" a dolgot? Fontosabb tudnivalók? Hogyan van felépítve egy program? (Mielőtt egy két ember kötekedne, engem totál érdekel a téma, google-ban is kerestem róla dolgokat, de lényegre törő tömör írást nem igen találtam róla. Ezért kérdezem itt)
2012. febr. 17. 22:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Úr isten, 29 programozási nyelvet ismersz?

Na és?

Attól még nem fogsz jobban programozni... (Már nem azért, de egy igazi programozó BÁRMILYEN nyelven tud dolgozni, csak kell a nyelv doksija hozzá és 0 ismerettel mehet a menet.)


Remélem véletlenül sem vagy az a "pcmanus" néven futó 16 éves Lengyel Bence nevezetű Jánoshalmai srác, aki elég sok fórumon és oldalon csak ég a hülyesége miatt... Mert a leírásaidból sokkal inkább erre hajazol, mint egy programozóra.


iostream garantálom, hogy jobban érti a szakmát mint te.

Rengeteg helyen (engem megelőzve) korrekt, pontos válaszokat adott már. Tőled még ilyet nem nagyon láttam...



Hidd el, hülyeségeket írsz, ez van...

2012. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Névtelenül írogatni azt tudsz. Felhasználónevet már nem mersz előhozni. És azt sem tudom hol van az a Jánoshalom. Mint írtam, nem magyar származású vagyok. És egy jó programozó nem tud minden nyelvben programozni, csak kell a doksi hozzá. Nem az a jó programozó aki használni tudja a nyelvet, hanem aki ismeri. Hiába tudod egy dokumentum elolvasása után összerakni a programot a nyelvben, ha nem ismered a további lehetőségeket a nyelvben, hiszen minden programnál egyedi felépítés kell, és akár (ha hiszed, ha nem) a szintaxis is megváltozhat egy adott nyelven belül, a projekttől függően. És én nem vagyok programozó?


Hogy is szólnak a mondások?: "Amit elérünk, az határozza meg kik vagyunk!"-Buddha "A tudó ember múltja, megmutatja tapasztalata mértékét"-George Simon OHM


Ajánlom figyelmedbe a 2.-at. Nem vagyok jó programozó? Tekints vissza kérlek, hogy miket programoztam, és mire kértek fel. Ez megmutatja mennyire értek hozzá vagy sem.

2012. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Na jó, az itteni hozzászólásoddal végképp leírtad magad nálam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


Mondhatod te magad akárkinek, bilibe lóg a kezed, inkább álmodozol...

(Hmm, hogy felkapta valaki a vizet, csak nem találtam el ki is vagy?)

2012. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

pcmanus, ezt hagyd abba, ez már tényleg nagyon fáj:'D

ezért egy ötvenes ipse nem így viselkedik (33 év programozásból visszakövetkeztetve).


ui.: jánoshalma közelében lakom.

2012. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Jó. Forduljunk vissza a kezdetekhez. Kérdező! Ha már megtanultál 1-et 2-t abból amit mondtam, akkor próbáld ki ezt:


[link]


Még csak béta verzió, de máris sokan jelentik, hogy mókás, és hasznos. Könnyen lehet vele tanulni.

2012. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Kezdésnek ezt az oldalt ajánlom,

laikustól, laikusoknak:

[link]

2017. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!