Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A pöttös oldalán tényleg...

A pöttös oldalán tényleg lehet nyerni vagy kamu az egész? (forrásból kérnék részt)

Figyelt kérdés

A pöttös.hu oldalát elemzem de én nem találtam egy olyan összehasonlító adatbázist sem benne ami a kódokat az elküldést követően össze hasonlíaná hogy pl.:ez az xy kód nyert, xyz kód nem nyert.Ahoz hogy ezt meg lehessen teni kellene legyen egy adatbázis vagy bármilyen kód listája az oldalnak de erre utaló jele nem találtam segítsetek.

Félre értések elkerülés véget:nem akrok csalni nem a nyerő kódokat akarom tudni(egyébként sem menék velük semmire ha nincs meg a turó rudis papír) hanem van e esély egyáltalán nyerni vagy csak szimplán ki irja nem nyertél azt csá:D



2012. márc. 17. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ekkora cég ne meri megcsinálni hogy csaljon. lehetnek turpisságok a minden 5. nyerővel. én inkább minden 50et irnák vagy 500at. de biztos hogy oszt az oldal nyereményt is
2012. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát akkor küldj egy részt a forrásból ami erre utal utána el is hiszem hogy lehet vele nyerni...
2012. márc. 17. 18:45
 3/17 anonim ***** válasza:

1. Remélem észrevetted, hogy minden 5. rudival EGY ÚJABB RUDIT lehet nyerni, nem mást. A nagyobb nyereményeket a kódok feltöltői közt SORSOLJÁK. Nincs ebben semmi különös, a Sport szelettel is volt ilyen akció. Igencsak félreértelmezted a játákkiírást, vagy el sem olvastad.


(2. Nem kell adatbázis, algoritmussal is kiszámítható, jó-e a kód.)

2012. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ejbenjaro ***** válasza:
100%
Nyilván nem kliens oldalon fogják megoldani a dolgot. Szóval nem fogsz kódot kapni, mert a szerver oldalhoz nem fér hozzá akárki... Csak ezért nem regisztrálok náluk, de ha megnézed azt a formot a weblapon, amivel a kódot továbbítják ott kell legyen valami szerver oldali fájlra való utalás a form action részében. De ha például Flash az oldal, akkor meg még ennyit sem fogsz látni az egészből. A cég pedig biztos, hogy nem lőne ekkora bakot, hogy kamuból csináljon ilyen oldalt. Óriási visszhangja lenne az átverésnek, amit nem feltétlen tesz jót az üzletnek.
2012. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem értelmeztem félre lehet hogy te értettél félrre engem Eddig a forrásban semmi arra utaló jelet nem láttam hogy van rá egy algoritmus vagy program vagy bármi ami azt írja hogy gratulálunk nyertél. Azt a forrás részt szeretném amelyik azt definálja mi van HA egy nyertes kód van. Vagy mondjuk az 50.nél legyen az hogy gratulálok nyertél. nekem semmi más nem kel csak az az algoritmus vagy program vagy bármi ami ezt ellenörzi érted már?
2012. márc. 17. 19:13
 6/17 A kérdező kommentje:

Amugy meg kinek tűne fel most komolyan?

A turó rudit meg evő emberek nagy része nem is foglalkozik a nyereményjátékkal a maradék meg lenyeli hogy á most nem nyertem majd legközelebb és vesz még egyett és így tovább.

Senki nem reklamálna mert nem is tudnák hogy nincs benne az a lehetőség hogy nyersz:D

egyyetlen egy jelet találtam: /kodfeltoltes de semmilyen kiterjesztés nincs utána pl .php vagy akármi

2012. márc. 17. 19:16
 7/17 A kérdező kommentje:

amúgy valami jelnek kel lennie egy kommntnek vagy bárminek hogy ez most a feldolgozó oldal de semmi nincs és felbasz:D

ha nem találok ilyet az oldalban és mások sem tudnak hozzá semmit akkor csinálok belőle egy youtube videót:D

de amíg nem biztos nem akarok szarvas hibát elkövetni:)

2012. márc. 17. 19:18
 8/17 ejbenjaro ***** válasza:
Tudod ugye, hogy hihetetlenül értetlen vagy? Az oldal forrásában egyáltalán nem kell, hogy szerepeljen bármi is, amit te most elvársz. Azt kellene felfogd, hogy az ellenőrzés szerver oldalon történik, amibe nem láthatsz bele. Tehát fölösleges videót csinálnod róla, meg itt erősködnöd, hogy de akkor is, mert nincs igazad, és csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki ezzel.
2012. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretem ezt a lekezelő modort, én eddig normálisan viszonyultam mindenkihez most miért kel szekálni.

Mellesleg a server oldali scriptet nem lehet sehogy visszafele fejteni?

tudom hogy egy html lapot generál le de a folyamtot nem lehet visszafelé csinálni?vissza a kájháoz?hogy ebből a htmlből régen milyen php kód lehtett,miből lett generálva

2012. márc. 18. 09:46
 10/17 ejbenjaro ***** válasza:
Ne vedd szekálásnak az előző hozzászólásomat, kicsit nehezen viselem az értetlenséget. És hogy az újabb kérdésedre is válaszoljak. Nem lehet a generált HTML-ből visszafejteni az eredeti szerver oldali szkriptet.
2012. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!