Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell leforditani egy...

Hogyan kell leforditani egy programot, ugy hogy mas gepen is le lehesen futatni?

Figyelt kérdés

Visual Studio Expres 2010 el vagy masal exe file-t csinalni.

SDL jatekrol lenne szo.


2012. ápr. 1. 16:58
 1/5 iostream ***** válasza:
100%
Hát, gcc (MinGW) -static kapcsolóval minden libet statikusan belefordít. Nem tudom, VS-en ezt hogy lehet beállítani.
2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kosz ,utana nezek

valakinek mas javaslatja?

2012. ápr. 2. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
.Net kell a célgépre, valamint állítsd be, hogy 32 vagy 64 bites legyen a progi. Sajnos nem tudsz olyan programot írni ami minden gépen fut, ez túl általános. Legjobb megoldás talán a java, kisebb módosításokkal mac, linux, windows, android... os-el rendelkező gépeken is elfut.
2012. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem platform fugetlenseget akarok hanem a program fusson Windowson anelkul hogy felinstallaljam a VS Redistribute-t.
2012. ápr. 5. 21:16
 5/5 endka ***** válasza:

Szerintem EXPRES változattal nem megy.

Az én kommunikációs progim is csak azon a gépen futott, még szerencse, h. laptopot használtam....

2017. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!