Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mivel magyarázható, hogy én...

Mivel magyarázható, hogy én ilyenekre vagyok képes?

Figyelt kérdés

Ez most tök komoly. Nem nagyon értek a számítógépekhez, csak otthoni tapasztalatból, de mindent sikerül rajta megcsinálnom. Ha van valami cél, mint ma például sikerült úgy elcsesznem a gépem, hogy windows 7-re úgy raktam windows 8-at, hogy teljesen gallyra vágta az egészet. Ez a windows 8 akkora gagyi, hogy nem igaz...Szóval Ott álltam windows 7 nélkül egy semmire sem képes windows 8-assal xD. Szóval elkezdtem kamatyolni most azt nem mondom mit, mert f.ngom sincs róla, de ott lyukadtam ki, hogy helyreállító lemez, és újra telepítés nélkül visszahoztam a korábbi windows 7-et. Szóval tömören. Ha van valami nehezebb megoldandóm, akkor azt elkezdem úgy csináli, hogy fogalmam sincs, hogy ez most a pudding receptje, vagy windowsos fájlok, de a végén ott lyukadok ki, ahol kell! Lehet, hogy lehet egszerűbben is, de nekem ez valahogy mindíg összejön.


Ki szokott még így járni?:DDD

Bocs az izgatottságért, de most örülök ám magamnak! :D

18/F



2012. aug. 7. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg álmomban képes vagyok számítógépet összerakni.
2012. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Programozáshoz semmi köze.

Arról, hogy nem tudsz Windowst telepíteni, nem az operációs rendszer tehet.

Mivel felhasználóbarát a Windows, nem kell mindenhova kódokat beírni, így akár egy átlagember is képes véletlenül megcsinálni valamit.

Mivel a Windows 8-at nem vetted meg, így semmi okod szarozni, főleg, hogy ki se tudtad próbálni.

2012. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez csakis azért van mert a windows újabb verziói felhasználóbarát szoftverek (szóval gondold át, hogy mit mondasz a win8-ra). Nagyon nehéz elcseszni valamit maradandóan.

A másik ok, a "kezdők szerencséje" mondásban rejlk.


De azért hadd gratuláljak. A kisuncsim is ugyan ilyen "összevisszababrálok" elven használja a számítógépet, mint te...csak kisebb szerencsével.

2012. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!