Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan töltsek le Mac OS...

Honnan töltsek le Mac OS X-operácios rendszert? Linkeket kérek.! SOS! (Warez vagy torrent oldal az mindeggy hogy meik)

Figyelt kérdés
Szeretnék Mac OS X-et letölteni de nem találok semmien oldalt ahonnan tudnék letölteni.Ezért kérek segitséget.

2012. aug. 10. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Mac OS X-et ingyen? Hol élsz? Felejtsd el...

Nem is fogsz. Nincs is. Vagy van 400ezer forintod egy apple laptopra, vagy nincs. A mac OS X-et nem lehet letölteni... még pénzért sem...

2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Csak Mac-es gépen fut. Ha még is megszereznéd, normális PC-n laptopon nem indulna be, mert más a processzor utasítás készlete.
2012. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a design miatt szeretnél Mac-es kinézetet, akkor linux-ot tegyél fel, majd arra mehet a Mac-es template.


http://www.youtube.com/watch?v=CCgEPihr0NE

vagy valami ilyesmi. :)

2012. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

"normális PC-n laptopon nem indulna be, mert más a processzor utasítás készlete"


Ez hülyeség!


[link]

Ugyan olyan intel procik...

2012. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek az élete múlik ezen. SOS! SOS!

Vajon miért ilyen sürgős? Bocs, hogy nem válaszolok rendesen, de kíváncsivá tettél.

2012. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

#6-os vagyok, és rájöttem: Biztos olyan helyzetbe került, mint Eric Cartman a South Parkban. Mindenkinek eldicsekedett vele, hogy neki Mac OS X-e van, mindenkit leoltott, hogy milyen bénák már, amiért nekik csak szaros Windows-uk van, és most kétségbeesetten próbál szerezni gyorsan egy Mac OS X-et, merthogy ezidáig kamuzott.


Értem én... :)

2012. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak a hackintost tudod felrakni, de az is szarakodni fog.


Egy Mac OSX-et kifejezetten arra a hardverre írnak, ami az Apple gépekben van. Tehát sose várd hogy egy úgymond PC-n az tökéletesen fog futni.

2012. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok.Nekem egy Asus-laptopom van és 3.-év hogy a Max OX X-operációs rendszert használom.
2013. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Softonic-on megtalálod, egyszerűen keress rá a google-n és kidobja!

Józan paraszti ész bmeg!

2017. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!