Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jó ez a C++ könyv? Ha nem,...

Jó ez a C++ könyv? Ha nem, mit ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdés magáért beszél.



2012. okt. 6. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem szeretem ezt a fajta könyvet!

Elsősorban nem írtad,hogy teljesen kezdő vagy programoztál már valami hasonló nyelven?C,java?

Vagy most kezded a dolgot mert,ha igen akkor nyugodtan vedd meg!

2012. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam ezt a könyvet, s ez alapján én is azt tudom javasolni, hogy kezdésnek az alapokhoz jó. Viszont ennyi pénzt egyáltalán nem ér, szóval szerintem inkább ne vedd meg, ha érted mire gondolok.
2012. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tanuljuk meg a c++ prog nyelvet 24 óra alatt ezt vedd meg.
2012. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem jo, hogy megvedd, de kezdesnek jo, mert elindit egy vonalon, jok a peldak benne, de ha kiolvastad, mar nem er semmit.

Kesobb szerezd be A c++ programozasi nyelv-et, ha ezzel vegeztel. Az nagyon sokaig forgathato.

2012. okt. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már kezdő. Tanultam Turbo Pascal-t és netről c++ -t, de ami a neten van abban a cikkben az szerintem nagyon kevés. De akkor nézek másik könyv után.
2012. okt. 7. 13:13
 6/8 A kérdező kommentje:

A másik könyv amit még nem tűnik rossznak, az ez:

[link]


Az a baj, hogy ez 2003-as könyv, és mivel ennek a Turbo Pascal-os része is 2004-es és MS-DOS rendszeren fejlesztették (emiatt hasznavehetetlen a cd melléklet a win xp-n), sokkal jobbat ettől se remélek.

2012. okt. 7. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy másik ez:

[link]

2012. okt. 7. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:

A 24 orasban megmutatjak, hogy mit hogy kell hasznalni. Egesz jo. Amondo vagyok, toltsd le valahonnan. Ha annal tovabb akarsz lepni, akkor mindenkeppen A c++ programozasi nyelv a kovetkezo lepes szerintem. Sok trukkot mutatnak abban is, es szukseged lesz ra, ha komolyan akarsz vele foglalkozni. Az amolyan szentiras-fele.


4-es voltam.

2012. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!