Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell c++ -ban lekérni...

Hogyan kell c++ -ban lekérni egy szöveges fájlt egy webszerverről? (pl. egy HTML-t)

Figyelt kérdés
Ha kérhetném, akkor írjátok meg nekem a példaprégramot úgy, hogy a program lekéri a gyakorikerdesek.hu kezdőlapját, és kíírja a html kódot. Köszi!
2013. febr. 13. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Példaprogramot nem kapok? :(
2013. febr. 13. 14:07
 3/8 iostream ***** válasza:
77%
De, google a barátod. Rengeteg példakód van ott.
2013. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan bonyolult lenne írnod egy olyan példkódot amit írtam. Egyébként ilyen kommenteknek nem sok értelme van egy ilyen oldalon, hogy "Google a barátod"
2013. febr. 13. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ahelyett, hogy itt követelőzöl, és lusta vagy, nem csak buta, megnézted már, amit küldtem?!
2013. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg. Nem a te hozzászólásoddal volt problémám, hanem iostream-éval. A tiedet köszönöm szépen. :D
2013. febr. 13. 15:50
 7/8 iostream ***** válasza:
66%
De, viszonylag bonyolult lenne a semmiből írnom egy kódot, ugyanis egy http kérést kéne írnom, amiről a C++ mint nyelv semmit nem tud. Ki kéne gugliznom egyet, amit meg is tennék, ha nekem lenne rá szükségem. De mivel neked, így csak azt tudom javasolni, hogy guglira fel! Tudod, ne halat adja az éhezőnek, hanem tanítsd meg halászni. És ha csakazértsem akar halászni, mert egy lusta, elkényeztetett, akaratos dög, akkor szarj a szájába.
2013. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt le van írva minden, amire szükséged van:

[link]

2013. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!