Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Közismereti informatika...

Közismereti informatika emelten lehetséges-e a típusos fájlkezelés?

Figyelt kérdés
vagy csak sima txt (szöveges) fájlkezelés lesz?

2013. febr. 27. 18:58
 1/5 ejbenjaro ***** válasza:
Lehetséges.
2013. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon valószínűtlennek tartom, és emlékeim szerint még nem volt ilyen. A forrást mindenképpen sima txt-ben kapod, hiszen teljesen környezetfüggetlennek kell lennie. És értelmesen javíthatónak is kell lennie. Jól kitolnának a javító tanárokkal, ha típusos kimenetet kérnének...
2013. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek: szerintem típusos fájlos feladatot is simán lehet ellenőrizni. Írnak egy javítóprogramot. Vagy egy tanár megírja a feladatot tökéletesen, és ha adott bemeneten ugyanolyan eredményeket ad a diák programja mint a tanáré, akkor jó.
2013. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, de mégsem valószínű. 45 percet számolnak egy ilyen feladatra. Itt van a követelmény:

[link]

" Ismerjen egy programozási nyelven:

típusdefiníciót, változódeklarációt,

input és output utasításokat, alapvet

ő

programszerkezeteket (azaz

szekvenciát, elágazást, ciklust),

eljárásokat, állományból adatbeviteli

és -kiviteli m

ű

veleteket. "

Bocs a formázásért, így lehetett kimásolni. Ebbe bele lehet látni a típusos file-t, ha nagyon akarom, de mégsem valószínű, hogy ilyet kérjenek, és nem is erre szoktak kíváncsiak lenni.

Szóval biztosítás nincs ellene, de szerintem nem kérnek ilyet.

Mint ahogy sok minden mást sem kérnek, amit lehetne.

2013. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 3. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!