Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy funkció, amit hiányolo...

Van egy funkció, amit hiányolok minden böngészőből. Az lenne a kérdés: hogyan tudnám elérni ez ügyben pl. a Chrome fejlesztőket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb böngésző funkcionalitását lehet bővíteni kiegészítőkkel, kb erre épül a Firefox illetve a Chrome koncepciója. Mi az a funkció, amit hiányolsz, és nem találtál meg bővítményekként?
2014. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 iostream ***** válasza:
Arra számíts azért, hogy nem te vagy az első, akinek eszébe jutott az az ötlet, és már felvetették sokan, csak valamilyen okból nem került be, és valószínűleg ez az ok nem szűnt meg.
2014. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak oldalak amiket meglátogattam, de nem szeretném még egyszer,és valahogy megjelölni,de nem a kedvencek közé rakni.
2014. júl. 19. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a Google nem fog foglalkozni. Ez nem egy olyan igény, ami mindenkinek hasznos, ez egy egyéni kívánság, és ahogy már mondták előttem, pluginekkel bővíthető a böngésző funkcionalitása. Ez is megoldható egy pluginnel. Bízz meg valakit, aki leprogramozza neked.
2014. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne hogy van már ilyen
2014. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pl

[link]

//chromera a googletől


[link]

//ff-ra

2014. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezt nem tudtam hogy keressem.
2014. júl. 19. 16:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából mégse erre gondoltam,ez a tiltás túl drasztikus.Valami olyan kellene, hogy rakok mellé egy fekete pontot vagy ilyesmi.
2014. júl. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!