Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen forrásból érdemes...

Milyen forrásból érdemes Pythont tanulni?

Figyelt kérdés
A kérdés arra irányul, hogy kezdőknek, hogy érdemes elkezdeni az első programnyelvüket. Ugyanis én a codeacademy-vel kezdtem, de valahogy olyan hiányosnak és struktúrájában felszínesnek éreztem. Hiába, hogy a koncepció szerintem remek ötlet.

2015. jan. 5. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hivatalos tutorial esetleg?

[link]

[link]

2015. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy abszolút kezdő vagyok a témában. Nem tudom, milyen szinten "felhasználóbarát". Alapvetően a webes felületet jobban preferálnám, de a lényeg, hogy szájbarágós legyen, hogy az alapokat minél jobban és könnyebben elsajátíthassam.
2015. jan. 5. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy egy-egy interaktív példával nem lehet mindent elmagyarázni. Némi magyarázat kell, hogy az ember eligazodjon kezdőként egy új dologban.


Amúgy ha ez a cél, akkor ott van a Google Go-ja teljes interaktív tutoriallal. Erre a nyelvre képzik át a Python fejlesztőik egy részét. De ez is kihagy dolgokat, mert nem magyarázhaató el egyszerűen egy példában, illetve túl bonyolult. És nem hiszem el, hogy egy kezdő nem akad el vele.


[link]

2015. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. jan. 5. 15:17
 5/5 uno20001 ***** válasza:
Python 3-hoz pl.: [link]
2015. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!