Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók, a Ti munkahelyete...

Programozók, a Ti munkahelyeteken is elvárás, hogy rövidujjúban álszentkedjetek a megjátszott innovációról és mondjátok azt, hogy hivatásból dolgoztok?

Figyelt kérdés

#programozó #innováció #zuckerberg-szindróma
2015. márc. 6. 23:01
 1/9 Tengor ***** válasza:

Ha jó az idő, akkor alap a rövidujjú poló, de ha hűvösebb van, akkor pulcsi.

Nálunk nem kell álszentkedni. Ha csak a pénzért csinálnánk üres lenne az iroda :)

2015. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk semmilyen dress code nincs. Én pl. télen-nyáron rövidujjúban vagyok bent, de nem azért, mert ezt várják el tőlem, hanem mert így érzem jól magam. Hosszúujjúban melegem van, az ingeket meg gyűlölöm.
2015. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hivatástudat, elkötelezettség nélkül nem lehet, pontosabban nem érdemes dolgozni - akkor nullára csökkenne a produktivitás.
2015. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"A kérdező csak kötekedni akar"
2015. márc. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tényleg azért dolgozok, mert szeretem. Gyakran itthon is leülök és bepötyögök még ezt azt, ami eszembe jut :)


Ruha meg olyan van rajtam, ami tetszik, nincs megszabva :)

2015. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én ingben vagyok általában :)
2015. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kérdező, a te munkahelyeden elvárják, hogy pólóban legyél? És ha fázol? Akkor sem húzhatsz pulóvert?
2015. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Reiber Péter ***** válasza:

Csomó ilyen hülye cég van, többségük egyszerűen túlnőtt startup, ahol egy ++ezerfős dinoszauruszra erőltetik ugyanazt a trendyk és húdelelkesek vagyunk témát, ami egy 40fős garázscégben még alap volt anno.


Aztán van a másik, mégrosszabb ilyen, ami sosem volt klasszikus startup, csak elkezdi a hülye főnökség játszani ezt a "mi is trendyk és fiatalosak vagyunk" baromságot, évtizedes multú hótkomoly ipari ágazatokban is, ami inkább nevetséges és sírnivaló, vagy egyszerűen bizarr.


Mondjuk egyszerű, az elfogadható munkahelybe akinek belefér, miért ne játszaná a hülységüket..


Arra kell gondolni pl, még mindig jobb rövidujjúban hülyeséget beszélni, mint egésznapzakóban kötelező makkoscipőben "vigyázzülésben" blokkolóórával és kamerával ellenőrizve, kötött munkaidőben rohadni egy neonfényes lukban, mert 10éve még inkább erre volt rengeteg példa, és ma is akad ilyen felfogású cég is sajnos bőven.

2015. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak cégek (Microsoft, Cisco, stb.), ahol adnak céges pólót. Ezek viselése szerintem nem rossz, de ha saját cégem volna, nem engedném a férfi dolgozókat pl. rövidnadrágban dolgozni.
2017. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!