Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ugyan ehez a játékhoz Botot...

Ramiz0103 kérdése:

Ugyan ehez a játékhoz Botot szeretnék késziteni ugyan ilyet https://www.youtube.com/watch? V=fF_B79p8rT4! Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 5. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kommenteket nem olvastad? Mindenki azt írja, hogy nem működik, csak az accodat és a jelszavadat nyúlják le.

Btw az összes ilyen retek "játéknak" pusztulnia kéne, nem elég, hogy jogvédett anyagot használnak, még van pofájuk pénzt is kérni érte.

2015. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól én készithetek egyett ami nem acc lopó!
2015. jún. 5. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges, de már kapásból hátránnyal indulsz mer itt kérdezed meg.

És,nem,azért mert itt nem értenek hozzá.Programozni nem tudsz, így esélytelen.

Gyakorlatilag minden programnyelven meg lehet csinálni, de nem könnyű, az egy dolog, hogy viszonylag könnyen lehet billentyű lenyomást emulálni a gépen, de a programnak legalább azt kéne tudnia, hogy a játékban, hol van a karakter, és ha tanulással,nem foglalkozunk csak,random parancsokkal dolgozna, ez akkor is nehéz, még a,matek része is, nem beszélve a játék debug védelmének kijátszásáról...

2015. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Ha valaki segítene vagy írna nekem egy ilyesmit naggyon de naggyon meg köszönném! :)
2015. jún. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!