Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Visual Basic 2010 express-be...

A Visual Basic 2010 express-ben hogyan tudom azt elérni hogy ha az 1-ik Textbox-ba nem írt semmit akkor ne induljon el a program?

Figyelt kérdés

Ha valami info-ra még szükséged lenne írj!

( Ha nem ír be semmit a felhasznáó a TextBox-ba, akkor egy msg-box ba jelenjen meg hogy miért nem jó)



#programozás #2010 #Visual #Basic #Microsoft Visual Basic 2010 #TextBox. használat
2015. aug. 2. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert ha látja a textbox-ot, akkor már rég fut a program.

Egyébként meg egy sima elágazás kell, ahol a textbox.Text.Length tulajdonságát vizsgálod.

2015. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem program bocs arra gondoltam hogy ha (pl itt nem írok semmit a komment (neked válasz) helyre akkor nem is küldi el . ugyanúgy a programnál ha nem ír be semmit akkor nem csinál semmit (pl ha emailt küld nekem és az üzenet helyére nem ír semmit akkor ne is menjen el.
2015. aug. 2. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válasza teljesen megfelelő arra amit akarsz.
2015. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak itt nem az üzenet-be hanem a text-boxba
2015. aug. 2. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivan?
2015. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2015. aug. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!