Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok JavaScriptben...

Hogyan tudok JavaScriptben létrehozni egy href linket?

Figyelt kérdés

Mondjuk a var x változóban tárolnám.

Ugye simán HTML-ben csak annyi az egész hogy <a href="http://ckik.hu">Weboldal</a>, de ezt ha odaírom scriptben az egyenlőségjel után hogy var x = ... akkor az nem működik, és nem tudok hivatkozni a változóra.

Tudnátok segíteni? Nagyon kezdő vagyok ebben a (két) nyelvben.



2015. okt. 1. 17:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi, na asszem most fogtam fel teljesen! :D
2015. okt. 1. 21:33
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

JS konzol = jobb klikk bárhol a lapon -> inspect element -> console fül


Egyébként meg lett szabva, hogy hozzáadott könyvtárakat nem lehet használni?

2015. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Miféle hozzáadott könyvtárakról beszélsz? Mit kell ez alatt érteni?
2015. okt. 2. 16:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Fuggvenykonyvtarak, keretrendszerek, toolkitek... -> masok altal elore megirt kodok amik konnyitik / gyorsitjak a fejlesztest.
2015. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Név szerint jQuery-re gondoltam, mert ilyen event-triggered DOM manipulációt 1-2 sorral meg lehet oldani vele.
2015. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
DOM = [link]
2015. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jaa, így már értem.

Hát nem tudom, ilyenekről nem tájékozódtam, az infótanárom mondta ezt a versenyt, ilyen dolgokról nem beszélt, de mivel minekünk ez a nyelv full ismeretlen volt eddig, így nem is nagyon tudtuk hogy ilyet lehet és hogy lehet, szóval lehet nem kéne használni, de amúgy ott az oldalon vannak segédkódok azoknak akik nem ismerik a nyelvet, és minden ott van amik szükségesek a feladatok megoldásához.

Szóval ha lehet használni akkor tuti szerepelni fog az egyik kódban.

2015. okt. 2. 21:22
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is közbe szólnék, semmi értelme addig ilyen könyvtárakkal foglalkozni amíg nem tudod használni a nyelvet, szvsz teljesen irreveláns volt a 12. hozzászólás.
2015. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Végülis, igaz. De még jó mert úgyse tudnám azokat használni. :D

És ez a verseny úgy van összerakva hogy a nyelvben (de azért programozásban nem) kezdők is indulhassanak.

2015. okt. 2. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!