Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# programozás tanfolyamba...

C# programozás tanfolyamba érdemes befektetni?

Figyelt kérdés
Itt most az interneten talált 80 óra/144 ezer forint-os OKJ-s képzésre gondolok. 11 hetes képzés, az ELTE-n tanulok programtervező informatikusnak, viszont a C# nyelvet nem fogom tanulni és mivel a C nyelvek közül tudtommal ez a legfiatalabb és elég, gyakori nyelv ezért, úgy gondoltam, hogy a nyári szünetben kapott szabadidőmet lehet hasznos lenne, egy efféle tanfolyamra fordítani. Csak nem vagyok benne biztos, hogy ez 144 ezer forint egy "érdemes" befektetés e vagy sem. Valakinek esetleg tapasztalata ilyen tanfolyamról aki már végzett el ilyet, mennyi tudást adnak át, az a tudás mennyiség hasznosítható e kellő képen, visszafizetődik e az idő és a pénz?

2016. ápr. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes.
2016. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A c# jó nyelv, de 80 óra kevés.

Milyen nyelvet tudsz most?

2016. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meggondolatlan kifejezés lenne az, hogy tudok inkább tanulom a C++-t, és még ezenkivül fogok Javat, az egyetemen. Tudom, hogy nem a legtöbb idő a 80 óra, de mégis csak el kell indulni, de hát önszorgalomból is tudok sokat gyakorolni.
2016. ápr. 28. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:

A c++ sokban hasonlít a c#hoz, szóval sokat tudsz otthon is tanulni. Angol nyelvű oldalakon nagyon sok hasznos dolgot találhatsz.

144ezer nem kis pénz. Ha nem az alapokat tanítják meg akkor megéri, az alapokat te otthon meg tudod tanulni. Én tanulom a c#-ot, volt már sokszor olyan hogy neten utána néztem valaminek, c#ba nem találtam meg, de c++ba vagy c-be igen és még tudtam érteni, hogy hogy van és neki tudtam fogni.

2016. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A C# inkább a Javahoz hasonlit, nem a C/C++-hoz. Ha azt fogják tanitani és meg is tanultad, sztem felesleges fizetős tanfolamra menni C#bol, otthon is tudod tanulni.
2016. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2016. ápr. 28. 23:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel grafikus felületű alkalmazások írása C#-ban, némi nyelvi bevezetéssel, akkor az EVA2-t bátorkodj felvenni B szakirányról. Ingyen van, és még kreditet is kapsz érte :D
2016. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én olyan továbbképzésen vettem részt ami ha jól emlékszem 230e Ft volt 5 nap, napi 8 óra, tehát összesen 40 óra...

Hát elég sűrű hetünk volt, rengeteget tanultam még ahhoz képest is, hogy volt pár év gyakorlatom, igaz a C# még elég friss volt nekem akkor.

Ha érdekel és jó az oktató, az anyag, a csoport, akkor rengeteget fejlődhetsz!


23F

2016. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!