Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mérnök Inforatikus?

Norbi187 kérdése:

Mérnök Inforatikus?

Figyelt kérdés
Szeretnék még munka melett tanulni.Mi a teendő,ha a felvételi követelmények között szerepel,hogy számítástechnikából is legyen érettségim,de én anno nem abból vizsgáztam.De sajnos nem 2006 előtt vizsgáztam,mert akkor nem számítana.
2016. máj. 3. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát informatika érettségit kell letenned.

[link]

2016. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.Tehát mindenképp kell vizsgáznom.Egyébként mennyire nehéz szak?Matekból mindig jó voltam és hobbi szinten évek óta programozgatok.Python,javascript,html,css,stb.Az utóbbi fél évben nagyon elmentem webes irányba.Most Angular js-t Jquery-t tanulgatom.
2016. máj. 3. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Matek könnyű, programozás nagyon alapokat lenyomják, átlag c#-ban. Ami sok embert szór a progon kívül az az elektro,digit ilyesmi. Ezek mellett van gazdasági ág, azt nem veszik nagyon komolyan, alapok, illetve ilyen oprendszerek, hálózatok dolog. Van persze még pár szóró tárgy, de nem igazán vészes. Matekból is alapok vannak inkább.
2016. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Matek konnyu? Agyhalott vagy
2016. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 nem írta, milyen egyetemről van szó, de C# megjegyzésből kiindulva nem BME-ről. (Disclaimer: többi egyetem képzését nem ismerem, de BME matekra aki azt mondja, hogy könnyű, az vagy Matroidokkal kel-fekszik, vagy nem nem tudom).
2016. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából Veszprém megyei lévén a veszprémi egyetem levelezős/esti képzést néztem,mert munka mellett az beleférne időben.Mérnökinformatikus Bsc.Ami engem érdekelne,kódolás,programozás,szoftverfejlesztés.Tehát semmikép nem a gazdaságinformatikus.
2016. máj. 4. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Veszprém? Az könnyű lesz, attól nem kell félni. Mondjuk annyit is ér :)
2016. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mint mondtam,munka mellett kell csinálnom és nem tudnám megoldani,csak ha viszonylag közel van hozzám a suli.Ezért Veszprém.Gondoltam,hogy nem olyan szint,mint pl Elte,de miután elvégzem csak rajtam áll,hogy még képzem-e magam,megyek tovább,mennyire érdekel.Egyetem nélkül is rengeteg dolgot megtanultam már,csak úgy kedvtelésből.Érdekel.
2016. máj. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!