Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Külföldi fizetés Budapesten?

Külföldi fizetés Budapesten?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz programfejlesztőként, olyan állást találni Budapesten ahol a külföldi fejlesztői fizetést kapsz hónap végén a számládra, de még is végezheted a munkádat Budapestről(távmunkába, akár többen egy irodában) és nem kell miatta kiköltöznöd??


Tehát a külföldi amerikai/brit start up és multi cégek mennyire kínálják fel ezt lehetőséget, illetve mennyi idő egy ilyen állást találni?



2016. máj. 27. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Akinek van tapasztalata ilyen téren, légyszíves mindenképpen ossza meg velünk! :)
2016. máj. 27. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:
pár hét, de majd mondjad, hogy amerikai fzetésre vágysz, sokan itt cseszik el, és indiait utalnak.
2016. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyből ilyet találni sztem nem olyan könnyű. Sokkal jobb esélyed van, ha kiköltözöl 10-12 hónapra, és utána megbeszéled - amikor már ismernek és tudják, hogy hogy dolgozol - hogy szeretnéd folyatni a munkát Magyarországról. Igy sztem jóval jobbak az esélyeid, ilyen ismerőseim vannak nekem is.
2016. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!