Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kelleni fog videokártya a...

Kelleni fog videokártya a programozáshoz?

Figyelt kérdés

Logisztikai mérnöknek készülök, és a laptopokról igen keveset tudok, viszont mivel fogunk tanulni programozást, be kellene ruházni egyre. A laptopos szaki azt mondta, hogy egy mérnöki karon, programozáshoz nekem nem fog kelleni videokártya, ezért olyat ajánlott, amiben nincs. Igaza van?

Azt olvastam róla, hogy főleg gamereknek és grafikusoknak fontos, de pl egy átlag sorozatfüggőnek (én), aki mérnök lesz, kelleni fog?



2016. máj. 28. 14:50
 1/4 Dongaben ***** válasza:
100%
Az integrált videó kártya elég szinte mindenre. Komolyabb játékokhoz persze nem, és 3D-hez is jó, ha van plussz kártya. Ha ezek nincsenek tervben, akkor igazat mondott.
2016. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre a célra elég lesz az integrált kártya is, ne aggódj.
2016. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha lesz számítógépes grafika tárgyad, ahhoz kellhet.

Nekem egy i5 3230 intel hd4000 integráltam van, ami bőven elegendő volt egy opengl-es programoz.

2016. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom hova készülsz, de a BME-n logisztikai mérnök BSc-n nem kell.
2016. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!