Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tanuljam meg a c++ program...

Hol tanuljam meg a c++ programozási nyelvet?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem az interneten és mindehol más dolgokat ajánlottak. Hol könyvet... Hol videót...


Kiválasztottam párat mindegyikböl.


Könyvek:

- Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24 óra alatt

- A C++ programozási nyelv - Bjarne Stroustrup


Weboldal:

- [link]


Videó:

- TheHUNTutorials videói: https://www.youtube.com/user/TheHUNTutorials


Mi lenne nekem a legjobb?


Python és Java-ban tudok valamit. (Kiiartni egy szöveget :) )

C++ ban nem vagyok teljesen kezdő. Tudok egy keveset ebben a nyelvben is. Elkezdtem olvasni a "Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24 óra alatt" cimü könyvet és a mutatóknál tartok. Folytathatom ezt a könyvet és késöbb olvasgassam a "A c++ programozási nyelv" c. könyvet? Szerintetek mi lenne a legjobb?



2016. aug. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 24 órás C++ könyv fosch.

A Bjarne féle könyv ún. referenciakönyv, az nem arra van, hogy megtanulj belőle programozni.


A learncpp.com már jó választás, ha megvan az angoltudásod.


Azt a videósorozatot meg felejtsd el, katasztrófa. Szubminimális szintre elég, de egy szakmabeli fogja a fejét folyamatosan tőle. Nagyon felszínes ismeretekkel rendelkezik a programozásról és a C++-ról is.

2016. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Normális magyar videókat nem találtam hozzá, úgyhogy én angolul kezdtem neki.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLAE85DE8440AA6B83

Ő elég részletesen elmondja a dolgokat, érthetően beszél, jól szájbarágja a tudnivalókat - nekem kicsit túl sok is, de kezdőknek biztosan hasznos. Ha nem szeretsz olvasni annyira, akkor jók ezek a videók, csak a látottak kipróbálását ne hanyagold el! Akkor jegyzed meg, ha csinálod.


Amúgy meg ha nem abszolút hülyeség van benne, akkor bármelyik könyv olvasása a hasznodra válik. Később úgyis fogsz olvasni sok mást is, előbb-utóbb összeáll egy jó alaptudás.

2016. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
egyetemen...
2016. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Memooc.hu
2016. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!