Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudok valamit tanácsolni vagy...

Tudok valamit tanácsolni vagy mondani hogy hol lehet megtanulni/megcsinálni egy olyan oldalt ahol a honfoglaló szerűen tudok kérdéseket csinálni?

Figyelt kérdés
Mert akarok csinálni informatika órára egy ilyen kis feladatot az osztálytársaim számára :D

2016. dec. 30. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
W3Schools. HTML, CSS, JS, PHP, SQL, szép sorjában.
2016. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ milyen stackkel akarsz dolgozni. A backend szinte akármi lehet, de a frontendhez kelleni fog Javascript. Esetleg használhatsz hozzá Reactot, vagy Angular 2-t. A lényeg az, hogy Canvast kell majd manipulálgatnod javascripttel.
2016. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a backend is akármi lehet, úgy a Canvas sem kőbe vésett dolog, sima HTML elemekkel is kivitelezhető, egyszerűbb is.
2016. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak gány munka. Sosem honfoglalóztam, de láttam hogy a megyék felvannak rajzolva és külön külön kattintható. Ha egyesével felakarod rajzolgatni HTML elementekkel, akkor meg is érdemled.


Hamár az ember csinál valamit, minőségi munkát adjon ki a keze közül. Ez olyan, mint amikor valaki még mindig sima funkciókat, meg a var keywordot használja, ahelyett hogy írna kódot az új ES6 szabvány alapján, és használna valami transpilert, mint például Babel, hogy vanilla JS kódot generáljon belőle.


2016 van.

2016. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Ha egyesével felakarod rajzolgatni HTML elementekkel, akkor meg is érdemled."


1 db kép és egy map benne pár polyline-os area-val nem valami nagy művészet. Ráadásul erre BŐŐŐŐVEN elég.

Plusz ha megnézed, a kérdező inkább a kérdésekre gondolt, nem pedig a térképre.

2016. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 és #3 vagyok


> egyesével felakarod rajzolgatni HTML elementekkel, akkor meg is érdemled


Térképről szó sem volt, de egyébként SEMMIT nem kell egyesével rajzolgatnom. SVG-ben adott a térkép, sima szelektorokkal tudom formázni és eseménykezelni no perc alatt - mert "megérdemlem". Problem?


Canvas-ban ennél egyszerűbb lenne? Hogyan?



> valaki még mindig sima funkciókat, meg a var keywordot használja, ahelyett hogy írna kódot az új ES6 szabvány alapján [...] 2016 van.


Tehát csak azért, mert 2016 van, át KELL állni az új technológiára MINDEN feladatnál?

2016. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, át kell. Modern dolgokat kéne használni már. Ez olyan mintha még mindig callbackeket használnál Promisek helyett.
2016. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Egyezzünk meg abban, hogy azt használja, ami a célnak megfelelő. Minek bíbelődjön az ES6 hozományaival, ha az általa kitűzött feladathoz teljesen fölösleges?
2016. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A lényeg az, hogy Canvast kell majd manipulálgatnod javascripttel."


Tényleg? Szerintem nem mondta, hogy rajzolni akar.

2016. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!