Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki aki jártas már a...

Kokero123 kérdése:

Valaki aki jártas már a Freelancer.com oldalon, le tudná nekem írni, konkrétan, hogy hogy is működik?

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kiváncsi:


Megtaláltam a nekem ideális projectet, ezután hogy? mi történik?



2017. márc. 30. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Szóval megtalálod az ideális projektet, akkor teszel rá egy ajálatot. Ebben leírod, hogy miért te vagy rá a legjobb jelölt, hivatkozol a referenciáidra (amik ugye vannak), meg hivatkozhatnál a freelancer-ben a visszajelzéseidre (amik még nincsenek), aztán a projektet kiíró majd dönt...

... és választ egy indiait, aki majd pofátlanul olcsón megcsinálja neki.


Komolyan, ha most kezdenél bele, hagyd a fenébe az egészet, mert csak bosszankodni fogsz. Tele van a rendszer potom pénzért dolgozó, referenciákkal és visszajelzések százaival rendelkező indiaiakkal, mellettük lehetetlen megcsípni akár csak egy projektet is.

2017. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Úgy működik, hogy a belépő megkiván egy erős középfokú angolt.
2017. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Kokero-kat nem alkalmaznak.
2017. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én olvastam, hogy valaki valamennyi pénzt bukott egy adott projecten, mert elfogadta, majd kiderült hogy mégsem kell csinálni, amikor én jelentkezek rá, akkor van valami letéti díj vagy ilyesmi ?
2017. márc. 31. 10:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen hozzá hasonló oldalak vannak még? Melyeken nagyobb valószínűséggel tud az ember a munkájáért pénzt keresni ?
2017. márc. 31. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Bukni nem igazán tudsz magán a projekten, mert jelentkezési díj nincs, csak havidíj, amiért cserébe x db ajánlatot tudsz tenni. Ha nem téged választanak, nincs semmi. Ha téged választanak, akkor a kifizetett munkadíjadból von még le a rendszer bizonyos százalékot és ennyi.


Nincs igazán más rendszer, mert a Freelancer.com és az Elance szépen felzabálták a kisebbeket, ezen a kettőn meg a sok indiai mellett nem lehet labdába rúgni.

2017. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segített!
2017. márc. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!