Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Igaz az, hogy meg egy Junior...

Igaz az, hogy meg egy Junior programozo is annyi allasajanlatot kap, hogy csunyan neznek ra a melohelyen mar megy is amshova dolgozni? (ha akar)

Figyelt kérdés
Ez egy fontos szempont lehet palyavaltasnal:)

2017. jún. 19. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem
2017. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlat rengeteg van. Napi szinten több juniornak/seniornak/leadnek is. Viszont ez nem jelenti azt, hogy fel is veszik. Nem ússza meg a 3-5 körös interjúkat...
2017. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Budapesten tényleg nagyon sok állásajánlat és lehetőség van, persze attól még nem jelenti azt, hogy rögtön fel is vesznek.


Ha nagyon jó szakember vagy, akkor megteheted, hogy csúnyán néznek rád, és váltasz, de kevés ember annyi jó, mint amennyire gondolja magáról.

2017. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D
2017. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha suli mellé összeszedsz 1 év programozói gyakorlatot, és Budapesten keresel állást akkor igen. Viszonylag gyorsan tudsz váltani. Egyébként ha a fizetésed ki akarod maxolni akkor így lehet a leggyorsabban. Ha egy cégnél üldögelsz éveket akkor közel sem jutsz olyan magasra, mintha néha cégeket is váltanál.
2017. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember, és körülményfüggő. Én speciel anno mikor kb 1 év egyetem melletti munka után beléptem a "főállású nagyvilágba", egyik este feltöltöttem az önéletrajzom egy (egy!) portálra, mondván, hogy majd holnap foglalkozok vele. Másnap rögtön 3 helyről kerestek meg. Szóval igen, ajánlat az van dögivel, hogy felvesznek-e, az meg már más kérdés, nagyban függ a te képességeidtől, és hogy menynire illesz bele az adott hely profiljába.
2017. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sok szakmaban kiegyeznenek mar azzal is, ha egyaltalan ajanlatok jönnenek...de azt azert pozitivum hallani, hogy ekkora az erdeklödes, meg akkor ha az allas megszerzese mas kategoria.
2017. jún. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!