Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeptembertől kezdem az...

Szeptembertől kezdem az egyetemet mérnökinfó szakon és szerintetek ha úgy megyek oda hogy életemben nem programoztam még attól még tudom majd tartani a tempót és ettől függetlenül lehetek jobb mint azok akik már tanultak programozni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudod tartani majd a tempót, sőt igazából az a szomorú, hogy még úgy is el tudnád végezni az egész képzést, hogy nem leszel olyan szinten sem programozásból a végére, mint ami egy emelt érettségi tisztességes megoldásához kell :D
2017. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak mert van olyan tárgy hogy Algoritmusok és adatstruktúrák és ott lapon kell programmozni de én még életembe nem programmoztam
2017. júl. 21. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Fogod tudni tartani a tempót


De most nyár van, csomó időd van, kezdj el megtanulni

2017. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból beszélek, fiakrcnyit nem fog számítani, hogy programoztál-e előtte, mert:

1. Az alapoktól kezditek majd

2. Sosem fogtok olyan rettenetesen elmélyedni igazából.


Úgyhogy az nem sokat számít, mekkora programozási tudással mész oda... hogy mekkora matektudással mész, na az viszont már más tészta.

2017. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért nekifoghattál volna programozni, kicsit nem érzed zsákbamacskának a szakot így? Magyarországon szinte senki nem tanul programozni, helyette töri és torna órák vannak ;), nem leszel egyedül.
2017. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nézegettem videókat c++-ról meg úgy összeadni meg true false dolgokat kiirni már tudok csak igy mélyebben nem mentem még bele
2017. júl. 22. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Most még van szűk két hónapod, hogy gyakorold az alapokat. El lehet végezni így is, csak sokat kell gyakorolni, és meg kell szenvedni.
2017. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, szerintem nem lesz gond egyetemen, megtanulod, azért (is) mész oda :).


Csak furcsálom hogy úgy elmész infóra hogy true/false az ismereteid teteje. Honnan tudtad hogy programozó akarsz lenni, ha nem igazán tudod miről szól a dolog? :D Érdeklődésed sem volt iránta soha hogy megismerd?

2017. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazából érdekelt , meg sokat vagyok gép előtt videókat is nézegettem róla csak suliban nem volt rá lehetőség hogy tanuljam magamat meg nem szántam rá soha mert nem tudom hogyan kezdjek neki
2017. júl. 22. 22:44
 10/13 A kérdező kommentje:
btw azóta több youtube sorozatot is elkezdtem c++-hoz mert az lesz az első programozási nyelv egyetemen ha jól tudom, most már számkitalálót is csináltam ,de néztem ilyen nagyon komplex játékokat olyanokhoz még közöm 0 :D
2017. júl. 22. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!