Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó könyvet, amit kifejezetten egy programozó tud élvezni?

Figyelt kérdés

Nem technikai könyvet keresek, inkább egy olyan könyvet amit kifejezetten programozóknak vagy a számítástechnikával foglalkozóknak írtak...

pl.: Számítógép történetével foglalkozó könyevek... nem feltétlenűl átfogóan, az a legjobb ha részleteiben dolgoz ki a témát.

Vagy olyan ami kifejezetten a programozók karieréről szól. Pl.: John Sonmez - Softskills.


Én is tudok ilyen könyveket találni. Az érdekelne a legjobban, hogy ti milyen ehez hasonló könyveket olvastotok és miket ajánlotok. Lehet angol nyelvű is, van c2es vizsgám.



2017. júl. 22. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyat nem tudok, amit élveztem volna, viszont ha falra akarsz mászni, akkor vegyél elő egy mai, modernnek mondott informatikai tankönyvet.


Én rövidebb írásokat tudok, amiket nagyon szeretek és jót mosolygok rajta, például ez a kettő:

[link]

[link]

2017. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!