Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML-en van fájlkezelés?

HTML-en van fájlkezelés?

Figyelt kérdés

Van egy Nodemcu eszközöm ami wifi képes és sd-kártyáról futtatok egy webszervert.

Egy olyan webszervert akarok létrehozni amin szerepel egy olyan parancs, hogy létrehoz egy txt-t és beleír valamit amit szeretnék.

Pl. a terv ez lenne, hogy: Futtatom az sd kártyáról az index.htm oldalt és ebben már szerepel az hogy egy gomb hatására az RGB színkódot kiírja egy txt-be, amit tárol az sd kártyán az index.htm mellett.


Ezt meg lehet oldani? Nem vagyok túl jó ebben, nekem sikerülhet?


2017. okt. 8. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Olvasd el, mire jó a html, és miután rájöttél, hogy mekkora ökörséget kérdeztél, gyere viszza és örömmel segítünk értelmes kérdésekben.
2017. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
HTML-ben semmilyen üzleti logikai lehetőség nincs, az egy leíró nyelv.
2017. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a tudatlanságomért, de valamilyen úton módon kivitelezhető lenne amit írtam?

Az RGB színkódot kiírni egy txt-be amit beolvasok a C-ben megírt programommal.

2017. okt. 8. 21:20
 4/22 anonim ***** válasza:
Küldesz egy post requestet az rgb adatokkal a html oldalról. A NodeMCU-n egy Lua szkripttel tudod feldolgozni a post requestet, abban tudod kiíratni a txt-be.
2017. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ezt c-ben programozom
2017. okt. 8. 21:46
 6/22 anonim ***** válasza:

C-ben van a webszerver is??? C-ben is ugyanezeket kell csinálni, csak nagyságrendekkel nehezebb.

Miért nem a Lua-t használod, ha már egy ilyen eszközöd van?

2017. okt. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Lua nekem pont ugyanúgy kínai mint a webes dolgok és ugy gondoltam nekem bőven elég egyszerre a html kódokat megtanulni.

A C hozzám jóval közelebb áll.

Ez a post request nekem nem mond túl sokat.

Pont ezért akartam a fajlkezelést. Ha kivitelezhető lenne akkor jóval egyszerűbb lenne a dolgom szerintem.

2017. okt. 9. 07:08
 8/22 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha minden kínai, meg nem mond sokat, meg nem áll közel, akkor nem fog menni...
2017. okt. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

"A C hozzám jóval közelebb áll."


Igen, ez határozottan kitapintható.

2017. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2017. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!