Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# ciklus, és tömb gyakorlási...

Dev5 kérdése:

C# ciklus, és tömb gyakorlási feladatok honnan?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdtem el tanulni az első programozási nyelvem a C#-ot, és terveim szerint majd érettségizni szeretnék belőle májusban.

Viszont meg értettem a ciklusok alapját, és a tömbökét, viszont ha a külön tanárnál vagyok, és elővesz egy feladatot, akkor egyszerűen nem tudom őket alkalmazni.

Google kidobott pár feladat sort, de azok közül rengeteget megcsináltam, és már nem találok többet.

Az eddig "legjobb" program, amit csináltam az egy beléptető rendszer hátultesztelős ciklussal.

Tömbökkel még egy feladatot sem oldottam meg..

Tudnátok ajánlani valami jó feladat gyűjteményt, ahol szép lassan épülnek,nehezednek a feladatok?

Előre is köszi!



2017. okt. 9. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor a magántanárodat kellene megkérni, hogy csináljatok pár példát. Vagy te csak elméletet tanulni jársz hozzá?
2017. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem dehogy.

Hetente egyszer járok hozzá, és itthon egy könyv szerint készülök vele pedig a könnyebb szintű érettségi (régi alap informatika alapismereteket) feladatokat csináljuk.

Itthon szeretném csinálni őket önállóan, viszont ezek még nehezek nekem.

2017. okt. 9. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!